Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

ul. Rzymowskiego 53, 02-697 Warszawa

Pojemność 75g
Postać Żel
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Voltaren Emulgel 1% żel przeciwbólowy i przeciwzapalny - 75 g Opis

Precyzyjnie trafiaj w ból

Voltaren Emulgel 1%
z aplikatorem

Nowy Voltaren Emulgel 1% z wygodnym aplikatorem pozwala precyzyjnie trafić w ból bez konieczności brudzenia rąk. Spróbuj i przekonaj się, jakie to łatwe.

 • redukuje ból
 • zwalcza stan zapalny
 • zmniejsza obrzęk

Nowy Voltaren Emulgel 1% z wygodnym aplikatorem pozwala precyzyjnie trafić w ból bez konieczności brudzenia rąk. Spróbuj i przekonaj się, jakie to łatwe.

 • redukuje ból
 • zwalcza stan zapalny
 • zmniejsza obrzęk

Proste nakładanie bez brudzenia rąk

Zapomnij o bólu i brudnych rękach. Voltaren Emulgel 1% jest teraz dostępny z wygodnym aplikatorem,
który pozwala precyzyjnie trafiać w bolesne miejsca bez brudzenia rąk. Otwórz, wyciśnij i smaruj! To takie proste.

Otwórz

Wyciśnij

Smaruj

Wskazania
 • ból pleców
 • pourazowe stany zapalne ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów
 • "łokieć tenisisty", zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe
 • stany zapalne tkanek miękkich, np. ścięgien i stawów
 • łagodna postać choroby zwyrodnieniowej stawów
Jak działa żel Voltaren Emulgel 1% z aplikatorem?
 • działa z potrójną siłą: redukuje ból, zwalcza stan zapalny, zmniejsza obrzęk
 • redukuje ból w ciągu godziny*
 • ma działanie przeciwzapalne
 • zmniejsza obrzęk
**Badania kliniczne przeprowadzone wśród pacjentów z ostrym bólem karku wykazały, że produkt Voltaren Emulgel 1% redukuje ostry ból (p<0,0001 w porównaniu z placebo w postaci żelu) w ciągu godziny po zastosowaniu. Po 2 dniach leczenia 94% pacjentów potwierdziło działanie produktu Voltaren w porównaniu z 8% pacjentów, którzy odczuli poprawę po zastosowaniu placebo w żelu (p<0,0001).
Potrójne działanie

Voltaren Emulgel 1% z aplikatorem skraca czas powrotu do normalnego funkcjonowania na trzy sposoby:

Redukuje
ból

Zwalcza
stan zapalny

Zmniejsza
obrzęk

Jak?

Możesz stosować żel 3-4 razy dziennie (o ile lekarz lub farmaceuta nie zaleci inaczej).

Uważaj, by żel nie dostał się do oczu. Jeśli to się zdarzy, przemyj oczy dużą ilością czystej wody.

Nie stosuj żelu na skaleczone miejsca ani rany. Nie owijaj chorego miejsca nieprzepuszczającym powietrza bandażem i nie naklejaj plastrów.

Zasada działania

Voltaren Emulgel 1% wnika głęboko w skórę, działając przeciwbólowo i przeciwzapalnie na źródło bólu. Ponadto dobrze się wchłania, a ze względu na wodno-alkoholowe podłoże Voltaren Emulgel 1% wykazuje również działanie kojące i chłodzące.

Kiedy?

Wskazania do stosowania?

Voltaren Emulgel 1% jest lekiem w formie żelu do stosowania zewnętrznego na skórę w celu łagodzenia bólu i zapalenia oraz zmniejszenia obrzęku w przypadku:

 • pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń).
 • ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich takich, jak: zapalenie ścięgien, „łokieć tenisisty”, zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe.

Łagodzi również ból w ograniczonej i łagodnej chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Zobacz jak działa
Voltaren Emulgel 1% z aplikatorem
Porównaj żele Voltaren dostępne bez recepty
Voltaren MAX
Voltaren Emulgel 1% z aplikatorem

Typ bólu

Ból stawów wywołany chorobą zwyrodnieniową stawów

Ból mięśni

Miejsce bólu*

Stawy

Plecy

Korzyści

Działa do 12h

Uśmierza ból i leczy jego przyczynę - stan zapalny

Główna cecha produktu

Podwójna dawka substancji czynnej** (diklofenak) + postać żelu

Redukuje ból, zwalcza stan zapalny, zmniejsza obrzęk

* Rekomendacja producenta GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o. ** W porównaniu do żelu Voltaren Emulgel 1%
Voltaren Emulgel 1% z aplikatorem

Potrójne działanie w walce z bólem

Najczęstsze Pytania i odpowiedzi

Zdejmij nakładkę ochronną

Odkręć aplikator z tubki

Z boku aplikatora znajduje się otwór w kształcie gwiazdy, którym odczepiasz osłonkę

Załóż aplikator z powrotem na tubkę. Aby go otworzyć, pociągnij do góry za białą część

Zapalenie to reakcja organizmu na uszkodzenie komórek lub tkanek. Gdy komórki ulegają zniszczeniu, uwalniają substancje chemiczne, które powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych w tej okolicy, co skutkuje miejscowym zwiększeniem przepływu krwi. W rezultacie, pojawia się obrzęk, uszkodzone miejsce puchnie i staje się zaczerwienione, czasem moe być równie gorące w dotyku lub bolesne, gdy obrzęk zacznie uciskać nerwy.

Analgetyk to lek, który zmniejsza ból – jest to termin medyczny na lek przeciwbólowy. Niektóre analgetyki powstrzymują ból poprzez znieczulenie miejscowych zakończeń nerwowych (np. w obolałym stawie), inne działają „ośrodkowo” w częściach mózgu, gdzie docierają impulsy bólowe.

Emulgel jest podłożem leku Voltaren Emulgel 1%. Jest to specjalnie opracowana formuła, która łączy właściwości emulsji i żelu. Lek nakładany na skórę nie zacznie działać dopóki nie zostanie wchłonięty i dopóki SUBSTANCJA CZYNNA nie dostanie się do tkanek, gdzie wykazuje działanie (np. w stawie). Dzięki formule Emulgel substancja czynna diklofenak, zawarta w Voltaren Emulgel 1% szybko przenika przez skórę, by możliwe było dotarcie do obolałych stawów i mięśni. Poza tym, Voltaren Emulgel 1% jest przyjemny w użyciu – łatwo się wciera, nie pozostawiając tłustych śladów - oraz daje efekt chłodzący.

Diklofenak jest substancją czynną, wchodzącą w skład żelu Voltaren MAX. Diklofenak ma silne działanie przeciwzapalne, a także posiada doskonałe właściwości przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Działania niepożądane związane ze stosowaniem leku obejmują głównie łagodne i krótkotrwałe skórne reakcje nadwrażliwości w miejscu aplikacji. Przed zastosowaniem leku Voltaren Emulgel 1% należy uważnie przeczytać ulotkę informacyjną dla pacjenta, która dołączona jest do opakowania. W przypadku pytań lub wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Jeśli pojawią się jakiekolwiek działania niepożądane, należy natychmiast przerwać stosowanie produktu i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Informacje o produkcie

Skład

Substancją czynną leku jest diklofenak sodowy co odpowiada soli dietyloamoniowej diklofenaku. 100 g leku zawiera 1 g diklofenaku sodowego co odpowiada 1,16 g soli dietyloamoniowej diklofenaku. Pozostałe składniki leku to: dietyloamina, cetiol LC, cetomakrogol 1000, Carbopol 974P, alkohol izopropylowy, glikol propylenowy, ciekła parafina, substancja zapachowa (Perfume cream 45 – zawiera benzoesan benzylu), woda oczyszczona.

Dawkowanie

Stosować na powierzchnię skóry w miejscu bólu i obrzęku poprzez delikatne wmasowanie, trzy lub cztery razy na dobę.

Przeciwwskazania
 • uczulenie na diklofenak, glikol propylenowy lub którykolwiek ze składników leku
 • reakcja uczuleniowa po zastosowaniu leków zawierających kwas acetylosalicylowy lub ibuprofen, albo po innych lekach używanych w leczeniu bólu stawów i mięśni
 • trzeci trymestr ciąży
 • wiek poniżej 14 lat
Wskazania do stosowania

Voltaren Emulgel 1% to żel o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym, przeznaczony do stosowania przez osoby dorosłe i młodzież powyżej 14. roku życia. Stosowany jest w miejscowym leczeniu:

Dorośli i młodzież powyżej 14 lat:

 • pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwyrężeń lub stłuczeń)
 • bólu pleców
 • ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich, takich jak: zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe.

Dorośli (powyżej 18 lat):

 • ograniczonych i łagodnych postaci choroby zwyrodnieniowej stawów.

Voltaren MAX Diklofenak dietyloamoniowy 23,2 mg/g, żel.

Wskazania do stosowania: Voltaren MAX jest wskazany do stosowania u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Produkt działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Stosowany jest w miejscowym leczeniu - dorośli i młodzież powyżej 14 lat: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwyrężeń lub stłuczeń), bólu pleców, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich takich, jak: zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe. Dorośli (powyżej 18 lat): ograniczonych i łagodnych postaci choroby zwyrodnieniowej stawów.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na diklofenak lub na którąkolwiek substancję pomocniczą produktu, u pacjentów, u których napady astmy, pokrzywka, czy ostre nieżyty błony śluzowej nosa są wywoływane przez kwas acetylosalicylowy lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, ostatni trymestr ciąży, u dzieci i młodzieży poniżej 14 lat.

Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o. v.I.2018.

Voltaren Emulgel 1%, Diklofenak sodu 10 mg/g, żel.

Wskazania do stosowania: Voltaren Emulgel 1% jest wskazany do stosowania u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Produkt działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Stosowany jest w miejscowym leczeniu - dorośli i młodzież powyżej 14 lat: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwyrężeń lub stłuczeń), bólu pleców, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich takich, jak: zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe. Dorośli (powyżej 18 lat): ograniczonych i łagodnych postaci choroby zwyrodnieniowej stawów.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na diklofenak, glikol propylenowy lub na którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego. Voltaren Emulgel 1% jest także przeciwwskazany u tych pacjentów, u których napady astmy, pokrzywka, czy ostre zapalenie błony śluzowej nosa są wywoływane przez kwas acetylosalicylowy lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, ostatni trymestr ciąży, u dzieci i młodzież poniżej 14 lat.

Podmiot odpowiedzialny: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o. v.I.2018.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Użyte w materiale znaki towarowe są własnością (lub są licencjonowane) przez spółki z grupy GSK
CHPL/CHVOLT/0036/18

Voltaren Emulgel 1% żel przeciwbólowy i przeciwzapalny - 75 g Skład

Substancja czynna: 100 g leku zawiera 1 g diklofenaku sodu (Diclofenacum natricum) w postaci 1,16 g soli dietyloamoniowej diklofenaku. Substancje pomocnicze: dietyloamina, cetiol LC, cetomakrogol 1000, Carbopol 974P, alkohol izopropylowy, glikol propylenowy, ciekła parafina, substancja zapachowa (Perfume cream 45), woda oczyszczona.

Voltaren Emulgel 1% żel przeciwbólowy i przeciwzapalny - 75 g Wskazania

Stosowany jest w miejscowym leczeniu: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń), bólu pleców, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (takich, jak zapalenie ścięgien, czy łokieć tenisisty), ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów.

Voltaren Emulgel 1% żel przeciwbólowy i przeciwzapalny - 75 g Działanie

Lek Voltaren Emulgel 1% jest białym żelem przeznaczonym do wcierania w skórę. Substancja czynna leku - diklofenak należy do grupy leków, znanych jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Ze względu na wodno-alkoholowe podłoże Voltaren Emulgel 1% wykazuje również działanie kojące i chłodzące. Lek działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.

Voltaren Emulgel 1% żel przeciwbólowy i przeciwzapalny - 75 g Dawkowanie

Voltaren Emulgel 1% należy stosować miejscowo na skórę trzy lub cztery razy na dobę delikatnie wcierając. Ilość żelu należy dostosować do rozmiarów miejsca zmienionego chorobowo: 2 g do 4 g leku Voltaren Emulgel 1% (ilość odpowiadająca wielkości od owocu wiśni do orzecha włoskiego) są wystarczające do leczenia obszaru o powierzchni około 400 cm2 do 800 cm2. Po zastosowaniu należy umyć ręce chyba, że to właśnie one są miejscem leczonym. Nie należy stosować leku dłużej niż przez 14 dni w przypadku nadwerężeń i reumatyzmu tkanki miękkiej lub przez 21 dni w przypadku bólu związanego z zapaleniem stawów, o ile lekarz nie zaleci inaczej. Jeżeli ból i obrzęk nie ustąpią w ciągu 7 dni lub nastąpi pogorszenie, należy skontaktować się z lekarzem.

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Stosowany jest w miejscowym leczeniu: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń), bólu pleców, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (takich, jak zapalenie ścięgien, czy łokieć tenisisty), ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów.

Działanie

Lek Voltaren Emulgel 1% jest białym żelem przeznaczonym do wcierania w skórę. Substancja czynna leku - diklofenak należy do grupy leków, znanych jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Ze względu na wodno-alkoholowe podłoże Voltaren Emulgel 1% wykazuje również działanie kojące i chłodzące. Lek działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.

Kluczowy składnik

diklofenak

Rejestracja

lek

Sposób aplikacji

na skórę

Krystyna
Zawsze mam ten żel w domu w razie "W" . Bardzo pomaga w razie jakichś stłuczeń, naciągnięć mięśni itp.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.