Pozostały asortyment

Znaleziono produktów: 237

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Pozostały asortyment

(237)

-

... 8
2 3 4 ... 8

Akcesoria dla mamy i dziecka to niezwykle bogaty zakres produktów, w których pozostały asortyment stanowią takie rzeczy jak, pojemniki do przechowywania pokarmu czy zabezpieczenia gniazd i szafek. Pozostały asortyment to również różnego rodzaju akcesoria pielęgnacyjne, takie jak aspirator czy gruszki do nosa, aromatyczne plastry ułatwiające dziecku zasypianie i wiele innych produktów, niezbędnych dla maluszka i jego mamy. W bogatym asortymencie naszej apteki nie mogło zabraknąć niezbędnych akcesoriów do karmienia, do samodzielnego jedzenia czy butelek.

Pozostały asortyment – czyli co dokładnie?

Szykując wyprawkę dla niemowlaka, najczęściej skupiamy się na łóżeczku, pieluchach, wanience czy kosmetykach do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Są to oczywiście niezwykle ważne rzeczy, jednak nie możemy zapomnieć o tym, że istnieją jeszcze inne niezbędne akcesoria dla dzieci, które stanowią pozostały asortyment wyprawki. Obok już wymienionych powyżej, można zaliczyć do niego także wszelkiego rodzaju dozowniki na pokarm, podgrzewacze do butelek, które pozwalają podać dziecku wcześniej ściągnięty i podgrzany pokarm, płyn bakteryjny do mycia zabawek i grzechotek, silikonowe osłonki na piersi, specjalne nożyczki do pielęgnacji delikatnych dziecięcych paznokci czy wkładki laktacyjne. Dla wielu młodych rodziców karmienie dzieci, zwłaszcza niemowląt to prawdziwa zagwozdka. Wybór odpowiedniej butelki czy smoczka wcale nie jest prostym zadaniem, dlatego warto skompletować wyprawkę jeszcze przed przyjściem na świat maluszka.

Dlaczego warto wyposażyć się jeszcze przed porodem w pozostały asortyment?

Bardzo często młodzi rodzice gromadzą wyprawkę jeszcze przed samym rozwiązaniem. I jest to najlepsza rzecz, jaką mogą zrobić. Po przyjściu dziecka na świat, przez pierwsze tygodnie jego życia naprawdę nie ma zbyt wielu czasu na coś innego, poza całodobową opieką nad niemowlakiem. W tym czasie akcesoria i pozostały asortyment obejmujący rzeczy niezbędne w opiece nad noworodkiem i jego pielęgnacją są po prostu bezwzględnie potrzebne. Mając je na stanie, możemy spokojnie zadbać o maluszka, bez dodatkowego stresu i nerwów, które na pewno towarzyszyłby przy konieczności szybkiej komplementacji wyprawki. 

Kategoria pozostały asortyment zawiera różnego rodzaju akcesoria dla mamy i dziecka, takie jak np. podgrzewacze do butelek, aspiratory do nosa, majtki poporodowe, dozowniki na pokarm, pojemniki do przechowywania pokarmu, łańcuszki na smoczki, zabezpieczenia gniazd i szafek oraz szereg innych akcesoriów, które są niezbędna dla każdej mamy i dziecka. W dziale pozostały asortyment znajdują się produkty od renomowanych firm, dla których bezpieczeństwo i zdrowie mamy oraz dziecka są podstawą. Pierwsze tygodnie i miesiące po porodzie są niezwykle trudne zarówno dla mamy, jak i dziecka. Dlatego nasza oferta zawiera akcesoria, które w znacznym stopniu ułatwiają przejście przez ten wyjątkowy okres, pozwalając skutecznie zadbać o potrzeby mamy i dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem