Artykuły medyczne i rehabilitacyjne

Kategoria Artykuły medyczne i rehabilitacyjne to oferta różnego rodzaju akcesoriów medycznych, takich jak np. gruszka z miękkim końcem, kompresy chłodzące, rajstopy profilaktyczne uciskowe, podkolanówki przeciw-żylakowe, podkładki higieniczne czy na przykład rękawice winylowe, a także perły do terapii ciepłem oraz pakiety sportowe z opaską z perły do terapii ciepłem i zimnem. W dziale Artykuły medyczne i rehabilitacyjne znaleźć można produkty, które pomagają utrzymać w zdrowiu nasze nogi oraz różnego rodzaju środki i akcesoria przydatne w trakcie rehabilitacji i terapii medycznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

SORTUJ WEDŁUG

od: do:

WIDOK

Herbalex plastry oczyszczające z konopiami 2 sztuki

Zanieczyszczenie organizmu może być przyczyną takich problemów zdrowotnych jak otyłość, biegunki i zaparcia, alergie czy bóle stawów. Plastry oczyszczające z konopiami to produkt, który pozwala skutecznie oczyścić organizm. Plastry nakleja się na podeszwę jednej i drugiej stopy na noc i po odklejeniu, wyrzuca się je rano wraz z usuniętymi toksynami.

Herbalex plastry oczyszczające z konopiami 2 sztuki
NOWOŚĆ

Ibuprom Sport Ultra Ice kompres chłodzący 14x 18cm 2 sztuki

Kompresy chłodzące to gotowe do użycia okłady chłodzące o natychmiastowym działaniu.

Masmi Baby patyczki higieniczne z ograniczkiem do uszu dla niemowląt i dzieci 56 sztuk

Patyczki higieniczne wykonane w 100% z bawełny organicznej. Nie są bielone chlorem (dzięki czemu nie dochodzi do wytwarzania się toksycznych, rakotwórczych dioksyn). Hipoalergiczne. W 100% ulegające biodegradacji. Nie zawierają: perfum, superabsorbentów w postaci proszków w postaci proszków i pudrów, pulpy celulozowej, wiskozy, plastiku.

Pasocare Med plaster opatrunkowy jałowy 10x 20 cm 1 sztuka

Plaster opatrunkowy jałowy 10 cm x 20 cm

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.