Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Pojemność 12szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Aspirin Musująca 500mg 12 tabletek musujących Skład

1 tabletka zawiera - Acidum acetylsalicylicum 500mg.

Aspirin Musująca 500mg 12 tabletek musujących Wskazania

Aspirin Musująca 500 mg to tabletki musujące zalecane w migrenowych bólach głowy. Dodatkowo stosowane w bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu i w przebiegu gorączki.

Aspirin Musująca 500mg 12 tabletek musujących Działanie

Preparat zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

Aspirin Musująca 500mg 12 tabletek musujących Dawkowanie

Dorośli jednorazowo od 1 do 2 tabletek. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 8 tabletek na dobę.
Młodzież w wieku powyżej 12 lat: jednorazowo 1 tabletkę. W razie konieczności dawka jednorazowa może być powtarzana co 4 do 8 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletek na dobę.
Tabletki należy przyjmować doustnie, po posiłkach, z dużą ilością płynu. Leku nie należy stosować dłużej niż 3-5 dni bez konsultacji z lekarzem.

Aspirin Musująca 500mg 12 tabletek musujących Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Choroba wrzodowa żołądka. Skaza krwotoczna krwi. Zaburzenia czynności nerek i wątroby. Nadciśnienie tętnicze. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także u dzieci poniżej 12-ego roku życia.

Aspirin Musująca 500mg 12 tabletek musujących Dodatkowe

Wielkość opakowania-12 tabletek musujacych.

Kategoria

Bez recepty

Stosowanie

Aspirin Musująca 500 mg to tabletki musujące zalecane w migrenowych bólach głowy. Dodatkowo stosowane w bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu i w przebiegu gorączki.

Działanie

Preparat zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.

Kluczowy składnik

kwas acetylosalicylowy

Rejestracja

lek

Pola
aspirin ultra fast to produkt który warto mieć w swojej domowej apteczce. dla mnie niezastąpiony pomocnik w czasie migrenowych bólach głowy. aspirin fast działa szybko, skutecznie i co najważniejsze uśmierza ból i mogę z jego pomocą w normalny sposób funkcjonować. cena jak za 12 tabletek też ok. szczere polecam

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.