Żele i mydła

W kategorii Żele i mydła znajduje się wiele różnego rodzaju kosmetyków do kąpieli w postaci wygodnych w użyciu żeli i mydeł. W asortymencie tym znajdują się zarówno produkty dedykowane dorosłym, jak i dzieciom. Oferujemy nawilżające mydło do rąk, które oczyszcza i pielęgnuje skórę dłoni, żele 2w1 pod prysznic do włosów i ciała, a także żele do kąpieli i mycia twarzy oraz szereg mydeł hypoalergicznych w płynie i w kostce, dedykowanych osobom z cerą wrażliwą i problematyczną. Żele i mydła należą do najpopularniejszych kosmetyków kąpielowych, dlatego przedstawiamy bogatą ofertę środków kąpielowych, w której każdy znajdzie odpowiedni kosmetyk dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej aptece internetowej żelami i mydłami.

SORTUJ WEDŁUG

od: do:

WIDOK

Air-Val Angry Birds Bomb żel 2w1 pod prysznic do włosów i ciała 300 ml [5961]

2w1 żel pod prysznic i szampon do włosów w śmiesznym opakowaniu postaci z filmu Angry Birds o zapachu owocowym. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Air-Val Angry Birds Red mydło w płynie 400 ml [5968]

Mydło w płynie w śmiesznym opakowaniu postaci z filmu Angry Bird o słodkim, owocowym zapachu i objętości 400 ml. Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Air-Val Angry Birds Red żel 2w1 pod prysznic do włosów i ciała 300 ml [5962]

2w1 żel pod prysznic i szampon do włosów w śmiesznym opakowaniu 3D w formie postaci z  filmu Angry Birds o zapachu owocowym. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Air-Val Angry Birds Red żel 2w1 pod prysznic do włosów i ciała 300 ml [5963]

Angry Birds powracają w nowym filmie, a już teraz dostępny jest szampon & żel do mycia 2w1 z wizerunkiem postaci z filmu. Nuta głowy: ananas
Nuta serca: melon, arbuz

Air-Val Angry Birds Stella żel 2w1 pod prysznic do włosów i ciała 300 ml [5970]

Angry Birds powracają w nowym filmie, a już teraz dostępny jest szampon & żel do mysica 2w1 z wizerunkiem postaci z filmu.  Nuta głowy: bergamotka, pomarańcza, jabłko Nuta serca: melon, jaśmin, anyż, piwonia Nuta głowy: wanilia, bursztyn

Air-Val Angry Birds Stella żel 2w1 pod prysznic do włosów i ciała 300 ml [5980]

Żel pod prysznic  w śmiesznym opakowaniu 3D Stelli z niebieską kokardą  z filmu Angry Birds o zapachu poziomki. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Air-Val Angry Birds Stella żel 2w1 pod prysznic do włosów i ciała 300 ml [6051]

2w1 żel pod prysznic i szampon do włosów w śmiesznym opakowaniu 3D Stelli z czerwoną kokardą z filmu Angry Birds o zapachu poziomki. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Air-Val Minionki muzyczne mydło do rąk w płynie 400 ml [6249]

Zabawne i pachnące mydło do rąk dla fanów Minionków. Mydło delikatnie oczyszcza dłonie nie wysuszając ich. Wyposażone w dźwięki opakowanie zachęca dzieci do mycia rąk, pozostawiając na nich piękny zapach. Mydło ma wyczuwalne aromaty limy, cytryny, estragony, jabłka, wanilii i bursztynu.

Air-Val Minionki żel 2w1 do włosów i ciała 400 ml [6285]

Minionki 2w1 żel pod prysznic i szampon dla dzieci powyżej 3 lat. Delikatnie myjący kosmetyk, który dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dziecka. Piękny owocowy zapach i właściwości pieniące uszczęśliwią każdego maluszka.

Air-Val Świnka Peppa 2w1 żel pod prysznic i szampon 300 ml [5164]

Zabawny i pachnący żel pod prysznic dla fanów cudownej bajki Świnka Peppa.  Żel delikatnie oczyszcza ciało, nie wysuszając go. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Air-Val Świnka Peppa żel pod prysznic 200 ml [5985]

Świnka Peppa jest zabawna i słodka, ulubiona postać małych dzieci. Zabawany i pachnący żel pod prysznic w opakowaniu ulubionego bohatera o zapachu arbuza.

Allerco Emolienty żel myjący do skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii 200 ml

Żel myjący allerco® łagodnie myje i właściwie pielęgnuje skórę suchą, wrażliwą, atopową, skłonną do podrażnień i alergii. Skłonność do alergii skórnej nie dotyczy dzieci w pierwszych 28 dniach życia. Żel jest produktem o niskim potencjale alergizującym, nie zawiera mydła, substancji zapachowych.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.