Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Bezsenność

14,12zł

Sprawdzone leki i suplementy stosowane w przypadku bezsenności

Suplementy diety wskazane przy bezsenności to głównie preparaty zawierające na swojej liście składników substancje pozytywnie oddziałujące na układ nerwowy, o właściwościach kojących i wyciszających jak np. wyciąg z szyszek chmielowych. Ponadto w niektórych preparatach można odnaleźć melaninę, a także substancje wspomagające jej wytwarzanie.

Z kolei leki na bezsenność przepisywane na receptę często wykorzystywane są również do leczenia zaburzeń lękowych i depresyjnych. Znaczne ułatwiają zasypianie, jednak powinny być stosowane wyłącznie pod ścisłą kontrolą lekarza i przez możliwie krótki czas ze względu na ryzyko uzależnienia się od ich działania. Przy leczeniu chronicznej bezsenności wymagającej interwencji psychiatrycznej najczęściej stosuje się terapię łączoną: farmakologiczną i wsparcie psychologiczne. Zdaniem specjalistów jedynie takie postępowanie daje gwarancję pełnego wyleczenia bezsenności i poprawienia komfortu snu na stałe.

Poradnik

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.