Homeopatia

W kategorii Homeopatia znajdują się różnego rodzaju leki homeopatyczne, które przeznaczone są zarówno do stosowanie zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Homeopatia jeszcze do niedawna była traktowana przez wiele osób z przymrużeniem oka. Jednak obecnie leki homeopatyczne znajdują coraz większe zastosowanie. Rozwój homeopatii pozwala na stosowanie leków homeopatycznych w różnego rodzaju schorzeniach i chorobach, a także w przypadku bolesnych urazów czy problemów ze snem. Oferta Wapteki obejmuje m. in. leki homeopatyczne takie jak Neurexan, na zaburzenie snu, Klimakt Heel działający wspomagająco w okresie menopauzy czy leki homeopatyczne na nerwicę oraz leki homeopatyczne przeciwzapalne i przeciwobrzękowe, takie jak Traumeel – lek posiadający szerokie zastosowanie w przypadku różnego rodzaju urazów.

SORTUJ WEDŁUG

od: do:

WIDOK

HIMALAYA Pilex 100 tabletek

Pilex ziołowo-mineralny preparat na zdrowe żyły i piękne nogi. Przynosi ulgę zmęczonym nogom.

Pilex to ziołowo-mineralny preparat wspomagający pracę wątroby.  Pomaga  w utrzymaniu zdrowych żył  poprzez regulacje ciśnienia krwi. Obniża ciśnienie w żyłach wątrobowych i w żyłach odbytu, łagodząc przy tym bolesne objawy schorzeń okolic odbytu, jak hemoroidy. Przynosi ulgę przy uczuciu swędzenia, pieczenia, napierającego bólu, który pojawia się już w stanach zapalnych odbytu. Eliminuje przewlekłe zatwardzenia i zaparcia przy hemoroidach. może być stosowany jako środek delikatnie przeczyszczający, rozwalniający. Pilex ma także działanie przeciwzapalne i przeciwinfekcyjne, dzięki czemu może zapobiegać rozwojowi infekcji i przyśpieszać regenerację organizmu oraz gojenie ran powstałych na skutek choroby. Pomaga w regeneracji przeciążonej wątroby po zatruciach pokarmowych, toksycznych lub alkoholowych. Skuteczny w profilaktyce, pomaga uniknąć infekcji wtórnych.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.