Detox i czyszczanie organizmu: ziołowe tabletki i herbaty

Znaleziono produktów: 44

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Detox i czyszczanie organizmu: ziołowe tabletki i herbaty

(44)

-

... 2
... 2


Dlaczego ważne jest, aby regularnie odtruwać organizm

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą aktywną fizycznie i zaangażowaną w fitness, czy preferujesz raczej siedzący tryb życia, powinieneś regularnie przeprowadzać odtruwanie organizmu, które pozwala na zachowanie pełnej sprawności i zdrowia. Stres, nieodpowiednio zbilansowane posiłki, spożywanie produktów przetworzonych, stosowanie używek jak kawa czy nikotyna negatywnie wpływa na nasz organizm. Jeżeli doświadczasz zaparć, chronicznego zmęczenia, Twoja cera jest szara i matowa, pojawiły się dawno niewidziane wypryski, a włosy są pozbawione blasku - z dużym prawdopodobieństwem powinieneś wprowadzić zmiany w swoim życiu. Oprócz udania się na badania kontrolne, wskazane jest przeprowadzenie detoksu i przyjrzenie się krytycznie swoim przyzwyczajeniom żywieniowym, higienie snu i codziennym aktywnościom. Oczyszczenie organizmu pomaga nabrać sił, poprawia zdolności absorpcyjne witamin i minerałów, usuwa złogi zalegające w jelitach. Warto pamiętać, że jednym z najskuteczniejszych sposobów na regularne oczyszczanie organizmu jest picie dużej ilości średniozmineralizowanej wody, ale również sięganie po naturalne produkty.


Jakie tabletki i herbaty ziołowe pomagają oczyścić organizm?

Herbatki i tabletki ziołowe, które uznawane są za najskuteczniejsze w przeprowadzaniu detoksykacji organizmu zawierają wyciąg z czystka, morwy białej i skrzypu polnego. Wszystkie wymienione rośliny są bogatym źródłem niezbędnych do funkcjonowania witamin i minerałów. Oprócz właściwości oczyszczających, posiadają one składniki o właściwościach pozytywnie wpływających na włosy, skórę i paznokcie.

Korzyści z używania tabletek i herbatek ziołowych dla Twojego zdrowia

Zioła to naturalne źródło witamin i minerałów. Regularne spożywanie herbatek ziołowych koi nerwy, oczyszcza organizm, pozytywnie wpływa na metabolizm. Co więcej, niektóre zioła wykazują działanie obniżające cholesterol czy zwiększające zdolności koncentracyjne. Herbatki ziołowe są zdrowszą alternatywą dla dużych ilości kawy czy herbaty - nie zawierają teiny i kofeiny, które w nadmiarze mogą powodować podniesienie ciśnienia, problemy z zasypianiem, zaburzenie wydzielania melatoniny.

Pamiętajmy jednak, że nie wszystkie zioła mogą być stosowane zawsze i wszędzie - niektóre mają właściwości fotouczulające, inne mogą niwelować działanie hormonalnych tabletek antykoncepcyjnych (np. dziurawiec). Dlatego nim sięgniemy po konkretną herbatkę czy tabletki ziołowe, skonsultujmy swój wybór z lekarzem lub farmaceutą.


Najlepsze tabletki oczyszczające – skuteczne w działaniu

Skuteczne tabletki oczyszczające mają równocześnie działanie odchudzające. Wynika to z faktu, że odtruwanie organizmu polega na przywróceniu mu pełnej sprawności metabolicznej - a odpowiednio pracujący metabolizm jest niezbędny do zachowania prawidłowej wagi. Warto sięgać przede wszystkim po preparaty bazujące na składnikach naturalnych, takich jak wyciągi z ziół. Ich regularne stosowanie obarczone jest niskim ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych, ponadto dobrze komponują się ze zbilansowaną dietą.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem