Śliniaki dla dzieci

Znaleziono produktów: 16

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Śliniaki dla dzieci

(16)

-

Jak dobrać odpowiedni śliniak dla Twojego dziecka? Wybór materiału, rozmiaru i rodzaju

Śliniaki dla dzieci to akcesoria, które mogą różnić się materiałem, chłonnością, trwałością, kształtem i rozmiarem. Śliniak tradycyjny wykonany jest z miękkiej bawełny lub materiału frotte. Takie akcesoria nie podrażniają delikatnej skóry dziecka, są przyjemne w dotyku i dobrze wchłaniają płyny. Można je prać w pralce i nadają się do wielokrotnego użytku. Śliniaki z bawełny mogą być jednowarstwowe albo podszyte warstwą wodoodporną, np. gumą bądź ceratką, chroniącą ubranie przed zabrudzeniem i zamoczeniem. Dzięki nim, nawet mimo kontaktu ze sporą ilością jedzenia lub wylanego płynu, ubranko dziecka pozostanie czyste.

Coraz popularniejsze stają się śliniaki z silikonu. Takie akcesoria nie przepuszczają wilgoci, bardzo szybko schną i czyści się je wyjątkowo szybko i łatwo – wystarczy przetrzeć je ściereczką. Silikonowe śliniaki są idealne w podróży i na spacerze, ale niektórzy rodzice stawiają na nie także w warunkach domowych. Oprócz śliniaków wielokrotnego użytku, dostępne są też śliniaki jednorazowe, które sprawdzają się zwłaszcza poza domem. 

Kupując śliniak, trzeba też zwrócić uwagę na jego wymiary i kształt. Można postawić na uniwersalny śliniak wiązany na szyi lub w formie fartuszka. Śliniak z rękawami sprawdza się zwłaszcza w sytuacji, gdy dziecko jest bardzo ruchliwe lub gdy uczy się już samodzielnego jedzenia. Dużym zainteresowaniem cieszą się śliniaki z praktyczną kieszonką, która zatrzymuje resztki pokarmu, a także śliniaki na rzepy lub z innym zapięciem z możliwością regulacji. 

Ochrona ubranek malucha – śliniak dla niemowlaka jako niezbędny element wyprawki

Karmienie niemowlaka bez odpowiedniego zabezpieczenia często kończy koniecznością uprania ubranka, w którym dziecko spożywało posiłek, i przebraniem szkraba oraz umyciem go z resztek jedzenia. Na szczęście można zapobiec dodatkowym obowiązkom, jakich i tak rodzice maluchów mają już pod dostatkiem. Śliniaki dla dzieci to niepozorne, ale bardzo przydatne akcesoria dziecięce, dzięki którym można zaoszczędzić sobie sporo pracy, a także uniknąć zdenerwowania dziecka tym, że jego ubranko zostało przemoczone. Posiłek zjedzony w spokoju sprzyja nie tylko dobremu nastrojowi malucha, ale także prawidłowemu trawieniu pokarmu. Śliniaki dla niemowlaków to bez cienia wątpliwości najlepsza ochrona ubranek przed zabrudzeniem!

Wybierz idealny śliniak dla dziecka – jednorazowe i silikonowe

Skorzystaj z tego, że masz do wyboru rozmaite śliniaki dostosowane do różnorodnych potrzeb. Śliniaki jednorazowe to akcesoria przydatne zwłaszcza na spacerze w parku, podróży i na wycieczce w plener. W warunkach domowych warto jednak postawić na wielorazowe śliniaki, wśród których szczególnie trwałe są nieprzemakalne śliniaki silikonowe, mające jeszcze jedną zaletę – można je błyskawicznie wyczyścić. Co ciekawe, takie śliniaki są elastyczne i można je złożyć w małą kostkę, a następnie schować do torebki. Pamiętaj też o tym, że śliniaki to akcesoria, których cena jest niska, więc zainwestowanie w te produkty nie będzie obciążeniem dla domowego budżetu.

Różnorodność kształtów i rodzajów śliniaków – dostosuj do potrzeb dziecka i swojej wygody

Zdecyduj, czy najlepszy dla Twojego dziecka będzie śliniak w formie fartuszka wiązanego lub zapinanego na szyi, czy może jednak zdecydujesz się na uniwersalny śliniak apaszkę. Pamiętaj o tym, że śliniak zapinany na rzepy lub z regulowanym zapięciem na zatrzaski może posłużyć Twojemu dziecku dłużej. Co istotne, śliniaki zazwyczaj mają przyjemne, uspokajające kolory i są atrakcyjne wizualnie dla dziecka. Mogą być ozdobione ładnymi wzorami albo na przykład baśniowymi motywami. Barwne rysunki przyciągają skutecznie wzrok malucha i pozwalają mu (i mamie) miło spędzić czas podczas karmienia. 

Sprawdź także kategorię akcesoria dla mam i zadbaj o to, aby zawsze mieć pod ręką produkty, które ułatwią Ci zajmowanie się Twoim maluszkiem!

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem