Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Rany i podrażnienia

8,27zł
23,89zł
12,49zł

Polecane preparaty wspomagające gojenie się ran i podrażnień

Pośród polecanych preparatów wspomagających gojenie się ran i podrażnień wymieniane są najczęściej produkty z zawartością cynku, srebra koloidalnego, sterylne opatrunki typu aqua, preparaty o działaniu przeciwzapalnym i ochronnym. Na aptecznych półkach znajdują się również produkty tamujące krwawienie, które szczególnie warto zakupić, jeśli mamy dziecko w wieku kilku lat, intensywnie eksplorujące świat. Na oparzenia polecane są żele hydrokoloidowe i preparaty zawierające jony srebra.

Kompletując apteczkę pod kątem skaleczeń, oparzeń i podrażnień, nie możemy zapomnieć o plastrach, bandażach i jałowych opatrunkach. Co ciekawe, aktualnie dostępne są również preparaty będące opatrunkami w płynie - ich stosowanie jest w pełni bezpieczne i wygodne, a ze względu na poręczne opakowanie, można je mieć zawsze przy sobie np. w trakcie wypadu za miasto.

Pamiętajmy, że preparaty na skaleczenia i podrażnienia mogą zawierać substancje uczulające, dlatego nim je wypróbujemy, powinniśmy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, a w niektórych przypadkach dodatkowo wypróbować preparat na nieuszkodzonym fragmencie skóry.

Poradnik

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.