Podkłady do przewijania dzieci i niemowląt

Znaleziono produktów: 33

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Podkłady do przewijania dzieci i niemowląt

(33)

-

Podkłady do przewijania to niezwykle przydatne artykuły przy małym dziecku. Rozłóż je na przewijaku, żeby ochronić go przed zabrudzeniami, a malucha – przed nieprzyjemnym kontaktem z zimną powierzchnią.

Podkłady na przewijak – jednorazowe i wielorazowe higieniczne rozwiązanie

Podkłady higieniczne bywają niezastąpione przy maluchu, który wymaga częstego przewijania. Pozwalają one szybko i higienicznie przebrać dziecko, i to nie tylko w domu, ale także i poza nim – w przychodni czy nawet w centrum handlowym. Wyposaż się w zapas podkładów, a na pewno Ci się przydadzą!

W Wapteka.pl znajdziesz zarówno niedrogie jednorazowe podkłady dla dziecka, jak i podkłady do przewijania wielorazowe, które możesz wyczyścić po użyciu. Zapewnij swojemu maluchowi pełen komfort i higienę podczas przewijania w każdych warunkach – wybierz podkłady higieniczne dla niemowląt i zamów je z dostawą wprost pod drzwi domu.

Zastosowanie i funkcje podkładów do przewijania

Podkłady dla dzieci pełnią kilka funkcji. Dla rodziców są one dużym ułatwieniem pod kątem utrzymania przewijaka w czystości. Czasami podczas przewijania zawartość pieluszki może się z niej niechcący wydostać i wtedy właśnie podkład na przewijak okazuje się niezastąpiony. Pamiętaj, że możesz użyć go również na innych powierzchniach, w tym na przykład przebierając dziecko na łóżku i chcąc ochronić pościel przed zabrudzeniami.

Warto wiedzieć, że podkłady niemowlęce nie służą jedynie do ochrony przed zabrudzeniem. Dla małych dzieci o szczególnie wrażliwym układzie immunologicznym są one również ochroną przed bakteriami znajdującymi się na różnych powierzchniach. To istotne szczególnie poza domem, kiedy przebierasz dziecko na przykład u pediatry. Dodatkowo miękki podkład do przewijania uchroni go przed nieprzyjemnym dotykiem zimnych powierzchni.

Podkłady jednorazowe do przewijania – idealne w podróży

Jednorazowe podkłady do przewijania cieszą się największą popularnością – są tanie i wygodne w użyciu, i to w każdych warunkach i miejscu. W jednym opakowaniu znajdziesz od kilku do kilkunastu sztuk podkładów, zwykle złożonych w kostkę. Przed użyciem wystarczy rozłożyć jeden podkład i ułożyć go na powierzchni, na której zamierzasz przebrać dziecko, chłonną stroną ku górze. Tego rodzaju podkłady są szczególnie polecane w podróży, ponieważ nie musisz martwić się o ich czyszczenie. Po użyciu zwiń je i wyrzuć do kosza.

Podkłady wielorazowe – ekologiczne i ekonomiczne

Wielorazowy podkład do przewijania to alternatywa jednorazowych propozycji, która wystarczy Ci na dłużej. Z takiego podkładu korzysta się dokładnie tak samo, jak z innych propozycji, jednak wyróżnia go jego trwałość i wielokrotne zastosowanie. Po użyciu wystarczy oczyścić podkład ze wszystkich zanieczyszczeń i osuszyć, żeby za chwilę móc wykorzystać go ponownie. To idealny wybór dla tych rodziców, którzy szukają podkładu do użytku domowego. Dzięki temu, że wybierzesz model wielorazowy, nie będzie konieczności dokupowania kolejnych opakowań takich artykułów.

Podkłady do przewijania – zastosowania uniwersalne

Podkłady niemowlęce poleca się jako artykuły niezbędne przy małym dziecku, jednak ich zastosowanie jest naprawdę szerokie. Przede wszystkim bywają one niezbędne również dla młodych mam, które w okresie połogu muszą starannie zadbać o własną higienę, nie narażając się na wystąpienie infekcji. Podkłady do przewijania bywają również wykorzystywane jako zabezpieczenie pościeli dla seniorów czy nieco starszych dzieci, które uczą się samodzielnie korzystać z nocnika lub toalety.

Jak wybrać odpowiednie podkłady do przewijania?

Zastanów się, czy wolisz korzystać z jednorazowych podkładów, czy zainwestować w model wielorazowy – a może na początek zdecydujesz się przetestować obie propozycje? Pod uwagę przy wyborze weź także rozmiar poszczególnych podkładów i dopasuj go do miejsca, w którym chcesz przebierać dziecko. Podkład nie powinien być za mały, żeby całkowicie zasłaniać przewijak, z drugiej strony nie może być również zbyt duży, ponieważ będzie się zwijał i ślizgał.

W Wapteka.pl znajdziesz niezbędne podkłady do przewijania dla najmłodszych, a także wiele innych przydatnych akcesoriów, w tym między innymi kosmetyki do pielęgnacji dla dzieci, artykuły do kąpieli czy na odparzenia dla dzieci noszących pieluszki.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem