Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Żeń Szeń

9,25zł
14,07zł
74,98zł
20,94zł
18,02zł
36,48zł
39,99zł
39,89zł

Dlaczego mężczyzna powinien zażywać żeń-szeń

Żeń-szeń, a konkretnie korzeń tej rośliny, uznawany jest za zioło poprawiające męską sprawność seksualną i pozytywnie wpływające na libido. Żeń-szeń był wykorzystywany w tym celu już przed tysiącami lat, a w medycynie chińskiej tradycyjnie kojarzony jest z potencją. Dlatego roślina ta znajduje się na liście składników większości preparatów dla mężczyzn. Co ważne, w ostatnim czasie odkryto również związek między stosowaniem żeń-szenia a podniesieniem libido u kobiet.

Żeń-szeń w płynie i wyciąg z żeń-szenia

Preparaty zawierające najłatwiej przyswajalne formy substancji pozyskanych z żeń-szenia mają formę płynną. Decydując się na tabletki z żeń-szeniem wybierajmy produkty standaryzowane, o dużej zawartości wyciągu z tego zioła. Większość tego typu preparatów ma zaznaczone w ulotce, że po trzech miesiącach stosowania żeń-szenia należy zrobić przerwę co najmniej miesięczną. Przeciwwskazaniem do zażywania preparatów z żeń-szeniem jest nadciśnienie, hemofilia i choroby serca.

Witaminy z żeń-szeniem

Żeń-szeń to zioło, które często wykorzystywane jest jako produkt, z którego pozyskiwane są wyciągi do preparatów multiwitaminowych. Ponadto znaleźć go można w witaminach zwiększających zdolność do koncentracji, energetyzujących i poprawiających samopoczucie. Wyciąg z żeń-szenia polecany jest kobietom w okresie menopauzalnym, studentom przygotowującym się do egzaminów i wszystkim, którzy poszukują naturalnych preparatów o skutecznym i bezpiecznym działaniu.

Jak w przypadku każdego preparatu witaminowego, również i preparaty na bazie żeń-szenia wymagają konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Poradnik

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.