Wymienne końcówki do szczoteczek

Znaleziono produktów: 15

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Wymienne końcówki do szczoteczek

(15)

-

Wymienne końcówki do szczoteczek to niezbędne akcesoria, dzięki którym higiena jamy ustnej jest skuteczna, a zęby odpowiednio oczyszczone. Końcówki z czasem ulegają zużyciu, a włosie traci swoje właściwości. Zamów główki do szczoteczki w Wapteka.pl i wymieniaj je regularnie. Ogromny wybór pomoże Ci dopasować odpowiednie do posiadanego modelu szczoteczki elektrycznej lub sonicznej.

Wymienne końcówki do szczoteczki – zapewnij sobie higienę i świeżość podczas każdego czyszczenia

Elektryczne szczoteczki do zębów to duże ułatwienie dla higieny jamy ustnej. Wiele tysięcy ruchów pulsacyjnych i oscylacyjno-rotacyjnych jest w stanie szybko i bardzo dokładnie oczyścić zęby z zanieczyszczeń. Nowoczesne modele soniczne dodatkowo korzystają z technologii ultradźwięków i to z ich pomocą wspierają usuwanie płytki nazębnej, która jest środowiskiem rozwoju wielu bakterii. W Wapteka.pl znajdziesz wymienne końcówki do szczoteczek od wielu znanych i często wybieranych producentów, żeby z łatwością wybrać odpowiednią dla siebie.

Jak często należy zmieniać wkłady do szczoteczki elektrycznej nazywane też końcówkami czy główkami? Specjaliści zalecają, żeby wymieniać je co najmniej co trzy miesiące. Użytkowane dłużej nie spełniają należycie swojej roli, a zużyte włosie nie zapewnia pełnej higieny zębów. Warto również zwrócić uwagę na wskaźniki zużycia włosia – w bardzo wielu modelach z czasem kolor włosia blaknie, a kiedy stanie się ono białe, wymaga wymiany.

Końcówki do szczoteczki sonicznej – skuteczne i precyzyjne usuwanie płytki nazębnej

Jedną z nowości w higienie jamy ustnej, która cieszy się dużym zainteresowaniem, są szczoteczki soniczne. To modele, w których stosuje się końcówki o klasycznym podłużnym kształcie zamiast charakterystycznych okrągłych główek w innych szczoteczkach zasilanych elektrycznie. Zastosowana w nich technologia pozwala na wytwarzanie ultradźwięków o konkretnych częstotliwościach, które wspomagają oczyszczanie jamy ustnej. Mikro bąbelki uskuteczniają usuwanie gromadzącej się płytki nazębnej, w dodatku działają niezwykle delikatnie. Kiedy potrzebna jest remineralizacja szkliwa po jego uszkodzeniu oraz przy różnego rodzaju dolegliwościach jak stan zapalny zęba to właśnie szczoteczki soniczne poleca się najczęściej.

Jak myć zęby szczoteczką soniczną? Robi się to właściwie tak samo, jak w przypadku manualnych, ręcznych szczoteczek. Wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej mają klasyczny kształt, przez co łatwo wykonywać nimi ruch wymiatający od dziąsła do korony zęba. Wystarczy wyszczotkować w ten sposób każdy ząb, a technologia ultradźwiękowa zajmie się resztą i wspomoże higienę jamy ustnej, usuwając bakterię i płytkę nazębną.

Wkłady do szczoteczki elektrycznej – doskonałe uzupełnienie codziennej pielęgnacji jamy ustnej

Najczęściej wybierane końcówki do szczoteczki to klasyczne okrągłe główki zapewniające tysiące ruchów oscylacyjno-rotacyjnych na minutę dla dokładnej higieny zębów każdego dnia. Te ruchome końcówki wykonają za Ciebie praktycznie całą robotę – wystarczy, że przyłożysz je do powierzchni zębów, by zajęły się ich dokładnym czyszczeniem. To wygodne rozwiązanie, które jest polecane tak dla dorosłych, jak i dzieci. Wymienne końcówki do szczoteczek elektrycznych w Wapteka.pl to szeroki wybór wkładów odpowiednich do różnych modeli popularnych i renomowanych producentów.

Główki do szczoteczki – dobierz odpowiednie rozwiązanie do swoich potrzeb pielęgnacyjnych

Oferujemy różnorodne wkłady do szczoteczki sonicznej i klasycznych modeli elektrycznych, spośród których na pewno dobierzesz odpowiednie dla siebie. Proponujemy zestawy z różną ilością wkładów w zachęcającej cenie. To końcówki z miękkim lub twardym włosiem, kompatybilne z różnymi modelami szczoteczek i wspierające różne wykorzystywane w nich technologie. Jeśli zmagasz się z nadwrażliwością zębów lub dziąseł, parodontozą czy osłabieniem szkliwa, możesz wybrać nieco delikatniejsze miękkie włosie. Jeżeli natomiast masz zdrowe i silne zęby, twarde włosie może lepiej sprawdzać się przy ich oczyszczaniu z osadu. Niezależnie od tego, czy szukasz końcówek do klasycznych modeli elektrycznych, czy może interesują Cię szczoteczki soniczne – cena naszych produktów pozwoli Ci się zaopatrzyć we wszystkie niezbędne akcesoria.

Zwróć również uwagę na inne rozwiązania stosowane w końcówkach do szczoteczek elektrycznych. Niektóre z nich mają właściwości wybielające, bo przez gęsto ułożone włosie świetnie radzą sobie z osadem czy drobnymi przebarwieniami. Inne przez swoją budowę dobrze docierają do trudno dostępnych miejsc lub przez zastosowane we włosiu gumowe elementy jeszcze skuteczniej oczyszczają jamę ustną z zanieczyszczeń, resztek pokarmów czy bakterii.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem