Sprzęt medyczny – akcesoria i artykuły medyczne - Wapteka.pl

Znaleziono produktów: 697

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Sprzęt medyczny – akcesoria i artykuły medyczne - Wapteka.pl

(697)

-

... 22
2 3 4 ... 22

Dzisiaj każdy ma dostęp do różnego rodzaju pomocnych urządzeń i akcesoriów medycznych. W naszej aptece internetowej oferujemy szeroki asortyment obejmujący różnego rodzaju sprzęt medyczny, nie tylko ten podstawowy, taki jak termometry, ale także te bardziej zaawansowane, takie jak ciśnieniomierze, maty masujące, inhalatory czy soczewki kontaktowe i akcesoria.


Dlaczego warto mieć sprzęt medyczny w domu?

Podstawowy sprzęt medyczny i akcesoria medyczne, takie jak termometr czy ciśnieniomierz, powinien być w każdym domu. Termometry pozwalają nam kontrolować temperaturę ciała, co jest niezwykle przydatne dla naszego zdrowia. Za sprawą termometrów możemy sprawdzić, czy dzieje się z nami coś niepokojącego, gdyż infekcje i liczne choroby wpływają na zmianę temperatury naszego ciała. Natomiast ciśnieniomierze pozwalają kontrolować ciśnienie krwi, co również jest niezwykle istotne dla zdrowia. Dzięki temu możemy zauważyć czy z naszym układem sercowo-naczyniowym jest wszystko w porządku. W czasach, kiedy wielu ludzi cierpi na nadciśnienie, nawet punktowa kontrola ciśnienia może uratować życie.


Sprzęty medyczne specjalne

Wapteka posiada w swojej ofercie również medyczne sprzęty specjalne, takie jak inhalatory czy poduszki i maty rozgrzewające, a także termofory, testy ciążowe i diagnostyczne oraz wiele innego rodzaju akcesoriów medycznych, które pomagają w profilaktyce zdrowotnej i kontroli stanu naszego zdrowia. W naszej ofercie znajdziesz także akcesoria medyczne pierwszej pomocy, które zawsze dobrze mieć ze sobą w samochodzie, jako wyposażenie apteczki w domu lub w miniaturowej wersji przy sobie, w torebce lub kosmetyczce.

Dzisiaj praktycznie w każdym domu znajduje się różnego rodzaju sprzęt medyczny. Pod tą bardzo poważnie brzmiącą nazwą zazwyczaj skrywają się różnego rodzaju akcesoria i urządzenia medyczne, takie jak ciśnieniomierzeinhalatory, termometry, poduszki i maty rozgrzewające, a także soczewki kontaktowe i różnego rodzaju testy ciążowe i diagnostyczne. Dedykowany sklep medyczny nie jest Ci potrzebny do zakupu tych produktów, gdyż w ofercie Wapteki można znaleźć wszystkie wymienione sprzęty medyczne i akcesoria medyczne. Warto jest być zaopatrzonym w niektóre z nich, chociażby w termometr do mierzenia temperatury czy ciśnieniomierz, które pozwolą w razie potrzeby skontrolować stan naszego zdrowia. W kategorii sprzęt medyczny znajdą Państwo akcesoria i urządzenia różnych marek, dostępnych w różnej cenie.

Dzisiaj każdy z nas powinien mieć w domu podstawowe urządzenia i akcesoria medyczne. W naszej aptece internetowej oferujemy szeroki asortyment obejmujący nie tylko podstawowe artykuły takie jak termometry czy opakowania na leki, ale także te bardziej zaawansowane, jak ciśnieniomierze, poduszki i maty grzewcze, inhalatory i irygatory czy paski do pomiaru poziomu cukru we krwi. Wszystko to, co warto mieć w domu by czuć się bezpiecznie.


Jakie podstawowe akcesoria i sprzęt medyczny warto mieć w domu?

Podstawowy sprzęt medyczny i akcesoria medyczne, takie jak termometr czy ciśnieniomierz, powinien być w każdym domu, ponieważ nigdy nie wiemy, kiedy mogą okazać się potrzebne. Termometry pozwalają nam kontrolować temperaturę ciała i pozwalają stwierdzić stan zapalny organizmu, natomiast ciśnieniomierze – monitorować ciśnienie krwi. Dzięki nim możemy w kilku krokach sprawdzić czy z naszym układem sercowo-naczyniowym jest wszystko w porządku. W czasach bowiem kiedy wiele osób cierpi na nadciśnienie, nawet punktowa kontrola ciśnienia może uratować życie. Do wyboru mamy m.in. ciśnieniomierze nadgarstkowe lub naramienne. Tutaj możesz sprawdzić jak właściwie zmierzyć puls i odczytać wynik.

Szukając wysokiej jakości sprzętu, z pomocą przychodzi nowoczesna marka Novamed, która posiada w swoim portfolio szeroką ofertę ciśnieniomierzy i pulsoksymetrów, które sprawdzą się w domowej apteczce. Sięgając z kolei po termometr, warto wybrać termometr elektroniczny, który jest szybki i łatwy w obsłudze. Możemy wybrać jego klasyczną odsłonę, wkładany pod pachę, do ucha, ust lub odbytu a także wersje bezdotykowe, działające na podczerwień.


Specjalne sprzęty medyczne, w które zaopatrzysz się Wapteka

Warto również zaopatrzyć się w specjalne sprzęty medyczne, które nie tylko ułatwią nam funkcjonowanie podczas choroby, ale zadbają również o nasz komfort na co dzień. Mowa tu m.in. o inhalatorach czy irygatorach, które poprawią komfort naszego oddychania i wesprą nasz układ oddechowy podczas m.in. przebiegu COVID-19, jak również pozwolą na oczyszczenie górnych dróg oddechowych m.in. podczas zatok. Wybierając inhalator warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, o których przeczytasz tutaj.

Warto także zdecydować się na zaproszenie do naszej domowej apteczki poduszek oraz grzewczych od Tech-Med, które zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym pozwolą zadbać o nasze stawy. Taki sprzęt zasilany jest energią elektryczną i pozwala na szybkie i komfortowe ogrzanie wybranych partii ciała. Często ten sprzęt polecany jest również przez rehabilitantów po zabiegach. Warto więc zaopatrzyć się w niego już dzisiaj!


Polecane produkty z kategorii sprzęt medyczny:

AccuMed NF80 inhalator kompresorowy 

Alphamed Pulmo TL100C inhalator kompresorowy

Bobo-Scan termometr bezdotykowy na podczerwień 

Serce i układ krążenia Niewydolność krążenia - przyczyny, objawy, diagnostyka. Czym różni się ostra od przewlekłej?
Niewydolność krążenia oznacza zaburzenia w przepływie krwi przez narządy. Jest to schorzenie, które z roku na rok stanowi coraz większy problem. Mowa tu...
Przeziębienie i grypa Bursztyn eliksir - właściwości i zastosowanie
Bursztyn jest mieszaniną związków organicznych (terpeny i ich pochodne, kwasy żywiczne) i nieorganicznych (związki mineralne). W grupie terpenów można ...
Układ nerwowy Podwyższony poziom kortyzolu i przewlekły stres - jak wyciszyć układ nerwowy z pomocą najskuteczniejszych adaptogenów?
Natłok obowiązków dnia codziennego, ciągły stres i przewlekłe zmęczenie znacznie obniżają jakość życia. Nie tylko zmniejszają naszą produktywność w ...
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem