Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Pojemność 10 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Aspirin 500 mg 10 tabletek Skład

1 tabl. zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego; 1 tabl. musująca zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.

Aspirin 500 mg 10 tabletek Wskazania

Stosowany  w: bólach o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego pochodzenia (tabl. musujące - także bóle migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni. Ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.

Aspirin 500 mg 10 tabletek Dawkowanie

Dorośli: doraźnie 1-2 tabl po 500 mg, maksymalnie 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę. Dzieci 7-12 r.ż.: maksymalna dawka dobowa wynosi 1000 mg (2 tabl. po 500 mg na dobę).

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Stosowany  w: bólach o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego pochodzenia (tabl. musujące - także bóle migrenowe), bóle zębów, bóle mięśni. Ból i gorączka w przebiegu przeziębienia i grypy.

Kluczowy składnik

kwas acetylosalicylowy

Rejestracja

lek

Sposób aplikacji

doustnie

Justyna
aspirin to mój sprawdzony lek jak tylko mam pierwsze objawy przeziębienia. ja preferuję tę w postaci tabletek, ale jest również aspiryna musująca - każdy ma wybór. aspirin c to lek również na dolegliwości bólowe nie związane z chorobą. nie wspomnę o tradycyjnej metodzie: aspiryna na kaca :) dla mojego męża kupuje aspirin cardio - każdy znajdzie coś dla sibie z całej gamy produktów aspirin

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.