Preparaty i leki na trawienie

Znaleziono produktów: 74

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Preparaty i leki na trawienie

(74)

-

... 3
2 ... 3

Tabletki na trawienie - klucz do lepszego przyswajania pokarmów 

Przyczyną problemów trawiennych może być niewłaściwa dieta. Trzeba pamiętać, że tylko odpowiednie przyswajanie pokarmów zapobiega niedoborom. Można zdecydować się na różnego rodzaju leki na trawienie. Dostępne są także tabletki na trawienie i wzdęcia. Można sięgnąć po produkty, które w składzie mają naturalne ekstrakty roślinne takie jak ostropest plamisty oraz cholina. Takie składniki wpływają na lepsze trawienie. Jednocześnie wspierają pracę wątroby. Warto zauważyć, że problemy z trawieniem mogą powodować nie tylko dolegliwości gastryczne, ale też osłabienie czy spadek energii życiowej. Można również sięgnąć po enzymy trawienne, np. w formie kapsułek czy tabletek. Zastosowanie specjalnego kompleksu enzymów wspomaga trawienie, przyczynia się do jeszcze lepszej przyswajalności składników odżywczych, ale też poprawia pracę jelit, zmniejszając bóle brzucha czy też występowanie wzdęć. Wykazują podobne działanie jak probiotyki, wspierając też pracę jelit i utrzymując właściwą florę bakteryjną. Można zdecydować się np. na enzymy takie jak amylaza, lipaza, czy laktaza. 

Krople i suplementy na trawienie - szybkie rozwiązanie problemów z wzdęciami 

Wzdęcia są uciążliwym problemem. Pojawiają się nie tylko na skutek niewłaściwej diety, ale też wtedy, gdy trawienie pokarmu jest zaburzone. W takim przypadku można sięgnąć po leki na wzdęcia. Dobrze sprawdzają się też krople na trawienie. Skuteczne działanie wykazuje suplement, który w składzie ma korzeń berberysu czy też ekstrakt z nasion kozieradki. Takie połączenie ułatwia trawienie, ale też pomaga pozbyć się nadmiernej ilości gazów z jelit. Można też sięgnąć po krople, które w składzie mają ekstrakt z kwiatu rumianku. Wspiera on prawidłowy metabolizm lipidów, ale też redukuje wzdęcia. Z kolei owoce kopru włoskiego poprawiają trawienie i wspierają pracę całego układu pokarmowego. Można też wybrać krople z melisą, które przyspieszają wydzielanie soku żołądkowego, ale też żółci. Dzięki temu ułatwiają trawienie. Nie trzeba też obawiać się o odbijanie się treści pokarmowych. 

Naturalne suplementy wspierające trawienie - Twoje wsparcie każdego dnia 

Suplementy na trawienie mogą mieć w pełni naturalny skład. Warto sięgnąć po dobre tabletki na trawienie, które w składzie mają ekstrakt z karczocha, który przyczynia się do odpowiedniego funkcjonowania jelit, ale też wpływa na właściwy poziom lipidów we krwi. Na uwagę zasługuje też mięta pieprzowa, która zmniejsza uczucie przepełnienia, które może pojawiać się po posiłku. Aby zregenerować komórki wątrobowe można sięgnąć po leki przyspieszające trawienie, które w składzie mają ekstrakty roślinne, aminokwasy oraz zioła. Skuteczne działanie wykazuje też ashwagandha, która wykazuje właściwości przeciwutleniające oraz przeciwzapalne. Aby oczyścić organizm, można też sięgnąć po suplementy, które w składzie mają zieloną herbatę. Pomaga ona zmniejszyć apetyt, ale też chroni organizm przed stresem oksydacyjnym. Z kolei dzika róża pozytywnie wpływa na pracę wątroby i ułatwia trawienie nawet po spożyciu ciężkiego posiłku. Jeżeli występuje duży problem z trawieniem, to warto sięgnąć także po produkty bogate w błonnik. Ważna jest odpowiednia dieta, która oparta jest na produktach lekkostrawnych. Jednak sama dieta może nie wystarczyć, stąd też w momencie, gdy pojawia się niestrawność czy zgaga, ale też bóle brzucha czy wzdęcia należy sięgnąć po produkty na trawienie. Mogą być to ekstrakty np. z mięty pieprzowej, która zwiększa wydzielanie oraz przepływ żółci. Poprawia nie tylko pracę wątroby, ale też ruchy jelit. Aby zapobiegać wzdęciom oraz uczuciu sytości, warto sięgnąć po rumianek, który też stymuluje produkcję żółci.

Dobre tabletki na trawienie - wybierz, aby nie cierpieć

Po lekach na biegunkę warto stosować też probiotyki, które odbudowują florę bakteryjną jelit. U osób mających problemy trawienne często występuje problem zgagi, który bywa bardzo uciążliwy i pojawia się po każdym posiłku. Odpowiednio dobrane leki na zgagę zmniejszają odczuwanie dolegliwości. 

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem