Potencja

Znaleziono produktów: 62

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Potencja

(62)

-

... 2

dostawa 0zł

ocena produktu PROfertil 180 kapsułek wypelniona ocena produktu PROfertil 180 kapsułek wypelniona ocena produktu PROfertil 180 kapsułek wypelniona ocena produktu PROfertil 180 kapsułek wypelniona ocena produktu PROfertil 180 kapsułek wypelniona

669.76 zł

... 2

Udane życie seksualne ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie,a także na nasze samopoczucie psychiczne. Niestety potencja seksualna u mężczyzn z wiekiem maleje, co wiąże się także z trudnością w osiągnięciu wzwodu. Co ciekawe według licznych badań naukowych i najnowszych statystyk, coraz młodsi mężczyźni sięgają po leki na potencję. Według analiz okazuje się, że problemy z potencją u młodych mężczyzn wynikają zazwyczaj zestresującego i niezdrowego trybu życia oraz problemów z samooceną. Sprawność seksualna mężczyzn jest dla nich niezwykle ważna, a zaburzona potencja może przyczynić się do wielu problemów zdrowotnych i pogorszenia jakości życia. Ponadto długotrwały problem z erekcją czy potencją może mieć negatywne przełożenie na relacje w związku.


Leki na potencję  - jak działają?

Leki na potencję dostępne w ofercie leki OTC i suplementy, to preparaty,które pozwalają osiągnąć mężczyźnie pełną erekcję, potrzebną do odbyciasatysfakcjonującego stosunku seksualnego. Lekina potencję bez recepty wpływają korzystnie na naczynia krwionośne. Dzięki rozkurczaniu naczynek krwionośnych wywołanym przez substancję czynną leku, do prącia w momencie podniecenia może napłynąć o wiele większa ilość krwi, co w efekcie powoduje silną erekcję. Leki napotencję dostępne w naszej aptece są lekami, które wywołują erekcję jedynie w chwili podniecenia seksualnego.


Suplementy na libido

Problemy zerekcją mogą wynikać również z zaburzeń spowodowanych zmęczeniem organizmu,permanentnego stresu oraz stosowaniem niewłaściwej diety. W ofercie Wapteki w dziale Leki OTC i suplementy w podkategorii potencja dostępne są również specjalne preparaty na potencję na bazie środków naturalnych, takich jak np. żeń-szeń, które pobudzają krążenie krwi, co ma bezpośrednie przełożenie na zwiększenie libido oraz męską potencję,umożliwiając łatwiejsze osiągnięcie erekcji i bardziej satysfakcjonujące życie seksualne. W bogatej ofercie naszej apteki dostępne są także coraz popularniejsze tabletki na potencję przeznaczone do rozgryzania i żucia.

Oferujemy duży asortyment środków na potencję, zarówno tych ziołowych, jak i leczniczych.Posiadamy szeroki wybór suplementów i preparatów ziołowych, które wpływają stymulująco na mężczyzn, skutecznie zwiększając ich libido i ogólnie dodając sił witalnych i wigoru. Suplementy na potencję na bazie żeń szenia – znanego afrodyzjaku – wzmagają ochotę na zbliżenie, natomiast preparaty z tragankiem błoniastym wzbogacone w cynk i selen zwiększają płodność u mężczyzn pragnących potomka. Oferujemy skuteczne leki na potencję, które umożliwiają czerpanie satysfakcji z udanego życia seksualnego. Dostępne u nas leki na potencję bez recepty, takie jak MaxOn Active, Mensil, Inventum czy MaxigraGo pozwalają uzyskać pełną erekcję i cieszyć się intymną bliskością z drugą osobą.

Leki na libido dla kobiet

Wiele pań wskutek stresu, zmęczenia i zmian hormonalnych cierpi na spadek libido, co wpływa nie tylko na jakość pożycia seksualnego, ale czasem prowadzi do jego całkowitego ustania. Wcale nie musi tak być, ponieważ współczesne leki na libido dla kobiet stanowią skuteczne rozwiązanie tego problemu. Jak działają preparaty na potencję u kobiet? Działają one podobnie jak te dla mężczyzn, czyli wspomagają utrzymanie sprawności i aktywności seksualnej poprzez odpowiednią stymulację gospodarki hormonalnej, dostarczają odpowiedniej dawki energii, która zachęca do przeżycia miłosnych uniesień, a przede wszystkim zwiększają ukrwienie miejsc intymnych, co pozwala doświadczyć jeszcze intensywniejszej przyjemności. Co istotne, niektóre suplementy i leki na libido dla kobiet mają również działanie rozluźniające i redukujące stres, co również jest niezwykle korzystne. 

Rozwój leków i preparatów wpływających stymulująco na życie seksualne rozpoczął się tak naprawdę wraz z wypuszczeniem na rynek Viagry, leku na potencję dla panów. Oczywiście leki na libido dla kobiet musiały jeszcze długo poczekać w kolejce, a i tak dzisiaj panie mogą liczyć tak naprawdę jedynie na suplementy diety. Co nie zmienia faktu, że są one skuteczne i dzięki nim można przywrócić apetyt seksualny, a także zwiększyć intensywność z doznawanych w trakcie miłosnych uniesień pieszczot.


Preparaty i leki na libido dla kobiet bez recepty

Dostępne na rynku preparaty na potencję dla kobiet to oferta obejmująca środki, które zawierają w sobie substancje wpływające stymulująco na popęd seksualny i regulująco na gospodarkę hormonalną. Zawarte w nich składniki poprawiają ukrwienie narządów płciowych, dzięki czemu zwiększa się ich wrażliwość. W ten sposób panie nabierają ochoty na miłosne igraszki, a same uniesienia są przyjemniejsze i bardziej intensywne. Preparaty te są dostępne bez recepty, a w ich składzie znajduje się zazwyczaj: l-arginina, żeń-szeń, kozieradka, witania ospała, maca, turnera rozpierzchła, miłorząb japoński (np. Panaseus libido kobieta, Prolibid Femina).


Dlaczego kobiety powinny podnosić swoje libido?

O zdrowotnych właściwościach seksu mówi się coraz głośniej. Tym samym intymne zbliżenie jest nie tylko elementem bliskiej relacji, który pozwala na jej pielęgnacje i zacieśnianie, ale także czynnikiem wpływającym korzystnie na zdrowie i samopoczucie. W trakcie seksu pobudzony zostaje układ krążenia, a co za tym idzie również dotlenienie całego organizmu. Podczas zbliżenia wytwarzają się również hormony szczęścia, czyli endorfiny, co redukuje stres i działa wręcz antydepresyjnie. Dla wielu może być zaskoczeniem, że seks również wzmacnia nasz organizm, a szczególnie korzystnie wpływa na stan włosów i skóry, ponieważ miłosne igraszki stymulują również produkcję estrogenu, który bierze udział w syntezie kolagenu, a ten u pań działa również ochronnie na serce, mózg oraz kości. Dlatego w razie obniżonego libido warto stosować leki na libido dla kobiet.

Choroby i dolegliwości Ból po prawej stronie brzucha
Ból brzucha zlokalizowany po prawej stronie zazwyczaj kojarzony jest z zapaleniem wyrostka robaczkowego. Przyczyną dolegliwości po tej stronie może być jednak wiele ...
Serce i układ krążenia Ablacja serca - wskazania, przebieg, czas trwania. Jak przygotować się do zabiegu?
W dziedzinie kardiologii jednym z zaawansowanych rozwiązań terapeutycznych jest procedura ablacji serca. Ablacja zapewnia pacjentom szansę na poprawę jakości ży...
Układ rozrodczy i moczowy Impotencja psychogenna – przyczyny, objawy i leczenie
Zaburzenia erekcji i problemy ze sprawnością seksualną stanowią stosunkowo częstą dolegliwość wśród mężczyzn. Przypadłości nie tylko uniemożliwiają zaspok...
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem