Prezerwatywy - bez lateksu, z wypustkami i prążkowane

Znaleziono produktów: 126

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Prezerwatywy - bez lateksu, z wypustkami i prążkowane

(126)

-

... 4
2 3 ... 4

Prezerwatywy: najczęściej wybieranych środków antykoncepcyjnych na świecie

Świadome planowanie rodziny to obowiązek każdego dorosłego człowieka, który do macierzyństwa chce się odpowiednio przygotować. To dlatego warto czerpać, jak najwięcej z dostępnych środków antykoncepcyjnych, które użyte prawidłowo dają wysoką gwarancję bezpieczeństwa i ochrony przed niechcianą ciążą.

Warto przy tym pamiętać, że wśród wszystkich dostępnych powszechnie środków antykoncepcyjnych, to właśnie prezerwatywy są najbardziej popularne. Dlaczego? O tym może decydować stosunkowo niska cena, łatwość użycia, ale również zapewnienie bezpieczeństwa. W ofercie dostępnych prezerwatyw z pewnością znajdziecie wraz z partnerem lub partnerką taki produkt, który Was nie zawiedzie.


Dla bezpieczeństwa i przyjemnych doznań intymnych!

Prezerwatywy są wyjątkowo bezpieczne w użyciu, a dzięki ulepszonym wersjom także umożliwiają przeżycie zupełnie nowych, niespotykanych wcześniej doznań. Prezerwatywy pachnące, z wypustkami, w rozmiarze XXL, a także z dodatkową ilością nawilżenia. To może być okazja do przeżycia takiego stosunku, którego nigdy wcześniej nie doświadczono. Spraw sobie dużo więcej przyjemności w sypialni dzięki najnowszym rodzajom prezerwatyw.


Rodzaje prezerwatyw dla większej skali doznań

To prawda, że najnowsze rodzaje prezerwatyw wręcz zaskakują wspaniałą rozkoszą. Wystarczy sięgnąć po prezerwatywy pokryte warstwą chłodzącą, rozgrzewającą lub mrowiejącą, a zarówno partner, jak i partnerka docenią dodatkową rozkosz. Nowoczesne prezerwatywy to jednak coś jeszcze. Dostępne w różnych rozmiarach, jak również z wypustkami, sprawią, że dosłownie każdy będzie mógł czerpać przyjemność niebywale oryginalnych doznań! Chcesz sprawdzić, jak prezerwatywy zadziałają na Twoje zmysły? Wypróbuj z nimi najlepsze pozycje w sypialni.


Jak kupić prezerwatywy w aptece?

Chcesz kupić prezerwatywy na walentynki i nie wiesz, jak zapytać o nie w aptece? Pamiętaj, że nie należy wstydzić się świadomej antykoncepcji. Wręcz przeciwnie, świadome planowanie rodziny jest świadectwem dużej odpowiedzialności każdego z partnerów.


Polecane produkty z kategorii prezerwatywy: 

Durex Invisible - prezerwatywy dodatkowo nawilżane

- Durex Naturals - prezerwatywy z naturalnego lateksu 

Durex PleasureMax - prezerwatywy z wypustkami i prążkami 

- Unimil B.Safe - delikatnie grubszeDlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem