Leki i suplementy na oczy i słuch

Znaleziono produktów: 353

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Leki i suplementy na oczy i słuch

(353)

-

... 11
2 3 4 ... 11

Wszyscy doskonale wiemy, jak ważnymi zmysłami są wzrok i słuch. To dzięki nim możemy doświadczać rzeczywistości i odbierać jedne z najbardziej atrakcyjnych i intensywnych bodźców, jakimi są dźwięk i obrazy. Zdrowe oczy i uszy są podstawą poprawnej i komfortowej percepcji oraz komunikacji. Wzrok i słuch pozwala nam normalnie funkcjonować i cieszyć się otaczającym nas światem. Niestety różnego rodzaju infekcje oczu czy uszu mogą prowadzić do zaburzeń, a nawet utraty któregoś ze zmysłów. Z tego powodu powinniśmy odpowiednio dbać o nasze oczy i uszy, co umożliwia nam szereg różnego rodzaju preparatów wspomagających pracę oczu i uszu, a także wpływających na nie regenerująco.

 

Wzrok i słuch – zagrożenia

Współcześnie nasze oczy i uszy są stale narażone na niekorzystne wpływy otoczenia. W przypadku oczu najbardziej szkodliwym czynnikiem jest ich ciągła eksploatacja obejmująca nie tylko patrzenie w ekran komputerowy, ale także w małe ekrany smartfonów czy tabletów. Wiele osób pracuje przy komputerze wiele godzin dziennie, a następnie ogląda na nich filmy, gra w gry, a nawet czyta książki. Przez to wzrok jest cały czas narażony na wzmożony wysiłek, co powoduje zmęczenie oka, jego wysuszenia oraz osłabienie wzroku. W takim wypadku warto stosować krople do oczu, które łagodzą zmęczenie i regenerują oczy, na przykład dobrze nawilżające krople do oczu. Coraz więcej osób sięga także po gel do oczu, który przynosi dużą ulgę zmęczonym oczom.

Z kolei nasze uszy nie tylko są narażone na zbytnie natężenia hałasu, szczególnie w przypadku ciągłego korzystania ze słuchawek, ale również niekorzystny wpływ na uszy może wywierać klimatyzacja, która często przyczynia się do stanów zapalnych uszu. Odpowiednia higiena uszu jest zabiegiem niezbędnym dla prawidłowego zdrowia tego narządu. Dzisiaj istnieją preparaty, takie jak krople do uszu, które łagodzą stany zapalne. Jednak w przypadku słuchania muzyki warto kontrolować jej głośność, by w przyszłości uniknąć problemów ze słuchem.


Dbaj o wzrok i słuch

Wiedząc, jak bardzo nadwyrężamy nasz wzrok i słuch, warto dbać o te najbardziej przydatne zmysły i stosować odpowiednią suplementację. Istnieją leki OTC i suplementy diety, które w znacznej mierze pozwalają na regenerację wzroku oraz na niwelowanie stanów zapalnych ucha, są nimi różnego rodzaju krople do oczu, tabletki czy żele łagodzące. W przypadku uszu ważna jest również odpowiednia higiena, którą zapewnić może specjalny spray do higieny uszu. Natomiast szereg preparatów wzbogaconych w specjalne substancje lecznicze, witaminy i minerały pozwolą skutecznie pielęgnować nasz wzrok i słuch, by móc się cieszyć nimi do końca naszego życia.

Chcąc zachować dobry wzrok i słuch, warto wesprzeć się odpowiednimi preparatami, które pozwolą zregenerować zmęczone oczy i które działają przeciwzapalnie w przypadku powstałych infekcji. Nasza apteka internetowa oferuje szeroki wachlarz środków leczniczych i suplementów diety, które wspierają zdrowie oczu i uszu pomagając wrócić im do równowagi w przypadku różnego rodzaju infekcji i problemów, takich jak zespół suchego oka, ogólne zmęczenie i przekrwienie oczu czy stany zapalne uszu. Wzrok i słuch to kategoria gdzie znajdują się krople do oczu, spraye do powiek, żele i chusteczki do oczu, preparaty wzmacniające oczy i środki walczące z infekcjami uszu, takie jak krople do uszu oraz czyszczące spraje higieniczne do uszu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mięśnie i kości Ból kolan – przyczyny, leczenie, profilaktyka. Czy warto spróbować domowych sposobów na bolące kolana?
Ból kolana jest jedną z częściej pojawiających się dolegliwości ze strony narządu ruchu. Staw kolanowy, z uwagi na bardzo złożoną budowę, jest narażony na us...
Dieta i odchudzanie Dieta biurowa - co jeść na śniadanie i jak komponować posiłki do pracy, by dbać o swoje zdrowie?
Dieta dla pracownika biurowego to nic innego jak zdrowy sposób żywienia osób zapracowanych, prowadzących siedzący tryb życia. W naszym artykule podpowiadamy, jak pr...
Odporność, wzmocnienie organizmu Syrop z cebuli na dziecięcy kaszel. Babciny sposób na zwalczenie grypy
Cebula jest warzywem, które od wieków znajduje szerokie zastosowanie w ziołolecznictwie i medycynie ludowej. Jej fenomen jest ściśle związany ze składe...
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem