Testy narkotykowe - na obecność narkotyków w organizmie

Znaleziono produktów: 7

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Testy narkotykowe - na obecność narkotyków w organizmie

(7)

-

Testy narkotykowe to przydatne narzędzie diagnostyczne, które służy do wykrywania obecności konkretnych substancji odurzających w ciele człowieka. Testy do użytku domowego posiadają wysoką czułość i potrafią wykryć narkotyk nawet po kilku dniach od ostatniego ich zażywania.

Jak wykonać badania toksykologiczne na obecność narkotyków w domu?

Domowe testy na narkotyki pozwalają na potwierdzenie obecności narkotyków w organizmie oraz określenie, jaka substancja była ostatnio zażywana. Są łatwe w użyciu. Wystarczy pobrać próbkę moczu lub śliny. By wykonać test, wystarczy niewielka ilość próbki. Uzyskasz ją z pomocą dołączonego do zestawu próbnika, na którym umieścisz mocz lub ślinę. Po około 5-10 minutach na płytce testowej powinien pokazać się wynik testu. Jeśli jest dodatni pojawią się na niej 2 kreski, a jeśli ujemny 1. Pamiętaj jednak, że skuteczność każdego testu jest inna. Czasami trzeba go powtórzyć, by mieć pewność co do wyniku.


Domowe testy na narkotyki z moczu i na ślinę

W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje domowych testów na obecność substancji psychoaktywnych. Są to testy ze śliny lub z moczu. Oba z powodzeniem możesz przeprowadzić w warunkach domowych. Przykładowo test Domowe Laboratorium ze śliny przeznaczony jest do wykrywania aż 6 różnych substancji, w tym: amfetaminy, kokainy, heroiny, morfiny, marihuany i haszyszu. Polecamy również testy wykrywającą konkretną substancję, np. NarkoDiag test paskowy na marihuanę czy test paskowy do wykrywania amfetaminy w moczu Domowe Laboratorium Amfetamina Strip. To szczególnie przydatne narzędzie w przypadku osób, co do których nie ma wątpliwości, jakimi substancjami się odurzają, a istnieje jedynie konieczność potwierdzenia, czy w ostatnim czasie się ona odurzała. 


Szybkie, skuteczne i czułe testy na obecność narkotyków

Zażywanie narkotyków to bardzo duży problem społeczny. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy, jak wiele szkód przynosi zażywanie substancji psychoaktywnych, szczególnie przez młodzież. Jeżeli więc zauważysz, że Twoje dziecko, lub inna bliska Ci osoba, wykazuje cechy nadpobudliwości psychoruchowej, sięgnij po domowy test na obecność narkotyków. Większość dostępnych na rynku produktów z tej kategorii jest bardzo czuła i pozwala wykrywać substancje psychoaktywne nawet do 10 dni po ich zażyciu. Ich skuteczność jest tak duża, że wiele ośrodków terapii korzysta z nich jako z pomocniczego narzędzia diagnostycznego.


Testy multi – wykrywające kilka rodzajów substancji: amfetamina, marihuana czy kokaina

Najpopularniejsze są tzw. multi testy, które wykrywają kilka rodzajów substancji. Służą do badania obecności marihuany, haszyszu, amfetaminy, kokainy, heroiny oraz morfiny. Za ich pomocą można też określić, jaka z tych substancji była zażywana w ostatnim czasie. Wypróbuj szybki panelowy test NarkoDiag Multi-Test, który pomoże wykryć obecność nie tylko wspomnianych już narkotyków, ale również ecstasy. Jego wynik uzyskasz już po 5 minutach od umieszczenia próbki na panelu testowym.


Certyfikowane testy narkotykowe dla podejrzewających o zażywanie narkotyków swoje dzieci

Z domowych testów diagnostycznych najczęściej korzystają rodzice podejrzewający, że ich dziecko miało kontakt z substancjami oduczającymi. Przed wykonaniem takiego badania konieczne jest jednak obserwowanie zachowania dziecka i stwierdzenie, czy występujące u niego objawy są charakterystyczne dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych. Jeśli domowy, certyfikowany test da pozytywny wynik, konieczne jest jego powtórzenie. W sytuacji, gdy wyniki są jednoznaczne i nie masz wątpliwości, że Twoje dziecko zażywa narkotyki, skontaktuj się z lekarzem. Nie podejmuj żadnych decyzji medycznych na własną rękę.


Wykrywanie narkotyków we krwi, środków odurzających i substancji psychotropowych

Oczywiście najbardziej miarodajne testy na obecność narkotyków to te wykonywane z krwi, ponieważ prawdopodobieństwo fałszywego wyniku w ich wypadku jest właściwie znikome. Z tego względu testy narkotykowe do domowego użytku nie mogą zastąpić testów z krwi. Mogą być jednak bardzo przydatnym narzędziem, które umożliwi wykrycie substancji psychoaktywnych nawet do kilku dni po wystąpieniu objawów.

Pamiętaj, że narkotyki, podobnie jak papierosy, mają duży wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne, a z testów diagnostycznych korzystaj z rozwagą.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem