Płatki kosmetyczne dla niemowląt

Znaleziono produktów: 6

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Płatki kosmetyczne dla niemowląt

(6)

-

Płatki kosmetyczne dla niemowląt - delikatna pielęgnacja skóry Twojego maluszka 

Akcesoria higieniczne dla dzieci powinny być nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bardzo delikatne. Nie mogą w żadnym wypadku podrażniać delikatnej skóry dziecka ani naruszać jej warstwy lipidowej. Jakie płatki kosmetyczne dla niemowląt sprawdzą się najlepiej? Na pewno warto wybrać te ekologiczne, które wykonane są z bawełny organicznej pochodzącej z certyfikowanych oraz kontrolowanych upraw. Nie posiadają one żadnych dodatkowych składników pochodzenia zwierzęcego. Ponadto nadają się dla wegetarian czy wegan. Płatki bawełniane dla niemowląt skutecznie czyszczą skórę. Można je delikatnie namaczać, a nawet nakładać na nie oliwkę czy krem bądź zasypkę. Doskonale sprawdzają się ekologiczne płatki kosmetyczne dla niemowląt, które posiadają delikatne brzegi, które nie pozostawiają włókien. Rekomendujemy produkty naturalne wykonane z niemodyfikowanej genetycznie czystej bawełny. Można również sięgnąć po bezpyłowe płatki, które pozwalają na oczyszczanie skóry zarówno na mokro, jak i na sucho. Bardzo dobrze sprawdzą się do pielęgnacji fałdek skórnych. 

Płatki kosmetyczne dla dzieci - praktyczne rozwiązanie do codziennej pielęgnacji

Możemy zaoferować bardzo korzystną cenę płatków kosmetycznych. Wszystkie nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Nie pylą i pozwalają zachować najwyższy poziom higieny. W przypadku dzieci z naprawdę delikatną skórą można je dodatkowo impregnować letnią wodą. Oferowane przez nas płatki nie rozwarstwiają się. Można je stosować z dodatkiem kremów czy nawet posypek. Można również sięgnąć po duże płatki kosmetyczne dla niemowląt, np. z dodatkiem włókna bambusowego. Także one są niezwykle delikatne i odpowiednie do wrażliwej skóry. Można je namaczać, ale też przecierać nimi skórę dzieci na sucho. Nie powodują podrażnień, a jednocześnie pozwalają na usunięcie martwego naskórka. Najlepiej wybierać takie, które są w pełni bezpieczne, a więc wykazują właściwości hipoalergiczne. Dostępne są modele standardowe, ale i ekstra soft. Oczywiście można wybrać także płatki kosmetyczne dla dzieci wielokrotnego użytku. Wszystko zależy od Waszych preferencji. Płatki dwuwarstwowe pozwalają na jeszcze efektywniejszą pielęgnację i rozprowadzanie kosmetyków dziecięcych, a do tego zapewniają głębokie oczyszczanie. Nadają się dla mamy i dziecka.

Płatki bawełniane dla niemowląt - naturalne i bezpieczne akcesoria do pielęgnacji 

Płatki bawełniane dla niemowląt są w pełni naturalne, a także bezpieczne. Doskonale sprawdzą się produkty marki Septona, które można stosować już od pierwszego dnia życia maluszka. Za ich pomocą można umyć brzuszek czy plecki, a także osuszyć skórę twarzy. Oczywiście można na nie nałożyć wybrany kosmetyk pielęgnacyjny, a następnie za ich pomocą rozprowadzić go na skórze. Cechuje je duża chłonność, a do tego gładkość. Oczywiście są wytrzymałe i nie rozrywają się podczas użytkowania. Ich bezpieczeństwo zostało udowodnione w badaniach mikrobiologicznych. Płatki bawełniane to niewątpliwie bardzo dobry wybór. Są lekkie i miękkie, a do tego pozwalają skórze dziecka oddychać. Dzięki nim możecie wykonać pielęgnację jeszcze szybciej i dokładniej. Możecie zdecydować się na modele jednowarstwowe bądź dwuwarstwowe. Najlepiej sprawdzają się te wykonane z czystej bawełny. Możecie także zdecydować się na modele trzywarstwowe, które są niezwykle chłonne. 

Dlaczego warto wybierać ekologiczne płatki kosmetyczne dla niemowląt? 

Warto wybierać ekologiczne płatki kosmetyczne dla niemowląt, gdyż wykonane są one z bezpiecznych i certyfikowanych materiałów. Bawełna jest uprawiana bez dodatku środków potencjalnie drażniących. Cały proces jest w pełni nadzorowany i odbywa się w poszanowaniu przyrody. Płatki kosmetyczne dla niemowląt dodatkowo sprawdzą się nawet dla bardzo delikatnej skóry dzieci i to już od pierwszego dnia życia. Pozwalają na utrzymanie wysokiego poziomu higieny, a jednocześnie zapobiegają namnażaniu się bakterii i grzybów. 

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem