Plastry dla dzieci

Znaleziono produktów: 44

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Plastry dla dzieci

(44)

-

... 2
... 2

Drobne urazy i skaleczenia są nieodłącznym elementem dzieciństwa. Tak samo, jak spowodowane tym faktem dziecięce łzy. I czasami nawet nie ma znaczenia, że ranka jest niewielka, ponieważ sam fakt konieczności jej opatrzenia i dezynfekcji budzi u dzieci przerażenie. Z pomocą przychodzi tutaj rozwiązanie dedykowane, którym są plastry dla dzieci ozdobione motywami z popularnych dziecięcych bajek. Warto zaopatrzyć się w tego typu plastry, ponieważ nic skuteczniej niż one nie odwróci uwagi dziecka od łez i paniki spowodowanej bólem w trakcie opatrywania skaleczenia.


Jakie jeszcze zalety mają plastry dla dzieci?

Specjalne plastry dla dzieci są dostosowane do swoich małych użytkowników zarówno pod względem wielkości, jak i zastosowanych materiałów, które są wytrzymałe, elastyczne, wodoodporne oraz wykonane z oddychającego materiału, który nie przywiera do rany. Takie plastry dla dzieci świetnie się sprawdzają, nawet w przypadku najbardziej ruchliwych maluchów. Dzięki temu możemy być spokojni o to, że plaster nie odklei się zbyt szybko i nie odsłoni skaleczonego miejsca, narażając je tym samym na zabrudzenie i zakażenie.


Jak wybrać plastry dla dzieci

Kupując plasterki dla dzieci, warto wybrać takie, które naprawdę będą dla nich interesujące. Co to oznacza w praktyce? Najlepiej jest przeprowadzić research i sprawdzić, które bajki są dla malucha aktualnie na topie. Następnie trzeba sprawdzić, czy dostępne są plastry dla dzieci z motywami pochodzącymi z konkretnej bajki. Na pewno trafimy przynajmniej na jednego bohatera, który będzie dla dziecka atrakcyjny, a tym samym w razie potrzeby skutecznie odwróci jego uwagę, kiedy zajdzie konieczność opatrywania dziecięcych skaleczeń.

Skaleczenie się malucha wywołuje potoki dziecięcych łez, a często również masę niepotrzebnej paniki zarówno ze strony dziecka, jak i opiekuna. Jak sprawić, żeby opatrywanie ran małego poszkodowanego było o wiele szybsze, prostsze i mniej traumatyczne? Wystarczą specjalne plastry dla dzieci, które są ozdobione obrazkami z motywem ich ulubionych bajek. Wykorzystując do opatrunku plasterki dla dzieci z bohaterami takich bajek jak Minionki, Kubuś Puchatek, Hello Kitty Pingwiny z Madagaskaru czy Kraina Lodu, nie tylko skutecznie odwracamy uwagę dziecka od nieprzyjemnego zdarzenia, ale także zyskujemy gwarancję, że plaster będzie na swoim miejscu przez dłuższy czas, ponieważ maluch potraktuje go jako fajną ozdobę, której będą mu zazdrościć inne dzieciaki.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem