Plastry na katar dla dzieci

Znaleziono produktów: 6

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Plastry na katar dla dzieci

(6)

-

Katar to uciążliwa dolegliwość, która szczególne trudności sprawia małym dzieciom nieumiejącym jeszcze skorzystać z chusteczki. Nawet kilkudniowa niedrożność nosa u maluchów może przede wszystkim zauważalnie utrudniać spokojny sen. Plastry na katar dla dzieci od 1. roku życia, a także i niemowląt, to bezpieczne, skuteczne, a zarazem najwygodniejsze rozwiązanie tego uporczywego problemu.

Plastry na katar dla dzieci – skuteczna pomoc przy zatkanym nosku

Katar u małego dziecka jest problematyczny, ponieważ maluchy nie potrafią jeszcze samodzielnie radzić sobie z nadmiarem wydzieliny. Wielu rodziców decyduje się na korzystanie z tak zwanej gruszki, dobrze sprawdzają się również nieco nowocześniejsze aspiratory dla dzieci, jednak wszystkie mają jedną wadę – to rozwiązanie idealne w czasie dnia, gdy dziecko nie śpi. W nocy albo maluch wybudzi się z powodu zatkanego noska, albo obudzi go aspirator. Najwygodniejszym rozwiązaniem okazują się więc plastry ułatwiające oddychanie dla dzieci nasączone olejkami eterycznymi, które pomagają udrożnić drogi oddechowe w niezauważalny dla malucha sposób.

Plastry na katar dla dzieci od 1. roku – bezpieczne i delikatne rozwiązanie przy uciążliwym katarze

Plastry na katar z apteki to bezpieczny środek, który ułatwia oddychanie. Działają one przez wiele godzin po naklejeniu na ubranie, uwalniając olejki eteryczne docierające do dróg oddechowych dziecka. Ich działanie jest bardzo delikatne, podobnie jak zapach, a zarazem skuteczne – maluch może dzięki nim swobodnie oddychać i przespać całą noc. Najlepsze plastry na katar dla dzieci działają przez wiele godzin, by mogły one spokojnie spać aż do rana bez wybudzeń i dyskomfortu.

Najlepsze plastry na katar dla dzieci – jak wybrać odpowiednie?

Wybierając plasterki na katar dla najmłodszych, przede wszystkim zwróć uwagę na oznaczenia odnoszące się do zalecanego wieku dziecka. Nie wszystkie leki na katar są przeznaczone dla kilkulatków, a zwłaszcza niemowląt, więc zwróć na to szczególną uwagę, jeśli szukasz produktu dla dziecka w tym wieku.

Poszukaj również informacji o czasie działania wybieranych plastrów. Jeżeli dziecko ma przespać całą noc z jednym plastrem bez konieczności jego wymiany, powinien on ułatwiać mu oddychanie przez odpowiednio długi czas.

Plastry aromatyczne dla najmłodszych powinny mieć możliwie prosty skład. Zwykle pojawiają się w nim między innymi olejki z sosny, eukaliptusa, mięty czy lawendy. Dodatkowe składniki nie są potrzebne – u tak małych dzieci postaw na działanie natury, czyli olejki eteryczne, które łagodnie obkurczą naczynia krwionośne i udrożnią drogi oddechowe.

Plastry ułatwiające oddychanie dla dzieci na spokojny sen i łatwiejsze oddychanie

Testowaliście już różne babcine sposoby na katar, a maluch wciąż skarży się na zatkany nos? U małych dzieci nie wszystkie środki się sprawdzają, w dodatku wiele leków nie jest zalecanych do stosowania w tym wieku. Nie zastanawiaj się i nie przedłużaj dyskomfortu malucha – sięgnij po plastry dla dzieci z olejkami eterycznymi. Przyklejone na ubranie są dla niego całkowicie niezauważalne, jednocześnie przynosząc zauważalną ulgę i udrażniając nos przez długie godziny. Plastry dla dzieci na przeziębienie warto zawsze mieć w domowej apteczce, żeby w każdej chwili móc zapewnić spokojny sen maluchowi przy nagłej infekcji.

Plastry na katar dla niemowląt – skuteczne rozwiązanie na katar u najmłodszych

Dla kilkumiesięcznych dzieci wybór środków na katar jest mocno ograniczony. Potrzebują one szczególnie delikatnych preparatów, które w żaden sposób nie podrażnią ich niezwykle wrażliwego organizmu. Uporczywy katar u tak małych dzieci może być szczególnie kłopotliwy, gdy maluch nie jest w stanie powiedzieć rodzicom o dyskomforcie, ma trudności z zaśnięciem, ciągle się wybudza, a w efekcie staje się tylko bardziej zmęczony i płaczliwy. Rozwiązaniem są plastry na katar dla niemowląt nasączone delikatnymi olejkami naturalnego pochodzenia. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to przyklejenie plastra na ubranko malucha w miejscu niedostępnym dla jego rąk, by mógł on spokojnie wypocząć, bawić się i poznawać świat, nie zważając na drobne infekcje.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem