product-image
Ibumax 400 mg 30 tabletek
8.43 zł
product-logo

Ibumax 400 mg 30 tabletek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Vitabalans
ul. Narbutta 5 m 1 02-564 Warszawa
Pojemność
30szt.
Postać


Dostępny

8.43 zł

Opis

Lek IBUMAX 400 mg zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Skład

1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynną: ibuprofen 400 mg.

substancje pomocnicze : skrobia żelowana, kukurydziana, hypromeloza, magnezu stearynian, celuloza mikrokrystaliczna, sodu laurylosiarczan, kwas stearynowy, krzemionka koloidalna bezwodna otoczka – hypromeloza, mikrolog 4000, polidekstroza, tytanu dwutlenek (E 171).

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym o umiarkowanego:

bóle głowy (w tym także migreny)

bóle zębów

bóle mięśniowe, stawowe i kostne

nerwobóle

bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie

Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych)

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 tabletkę co cztery godziny. W okresie 24 godzin nie należy przyjmować więcej niż trzy tabletki (maksymalna dawka dobowa 1200 mg w dawkach podzielonych).

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym o umiarkowanego: bóle głowy (w tym także migreny) bóle zębów bóle mięśniowe, stawowe i kostne nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie Bolesne miesiączkowanie Stany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych)

Kluczowy składnik

ibuprofen

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Karolina
ocena ocena ocena ocena ocena
Ibumax mam zawsze pod ręką. Lek przeciwbólowy, który nigdy mnie nie zawiódł. Ibumax 400 szybko trafia w miejsce bólu i przynosi ulgę na długi czas. Niezawodny przy bólach różnego pochodzenia i gorączce. Dużo tańszy od popularnych zamienników a działanie dokładnie takie samo. Zgodnie z tym co podaje ulotka, może być stosowany od 12 r.ż. Polecam, nie warto przepłacać :)

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.