product-image
Ketonal Active 50mg 20 kapsułek
14.50 zł
product-logo

Ketonal Active 50mg 20 kapsułek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Sandoz
ul. Domaniewska 50c 02-672 Warszawa
Pojemność
20szt.
Postać


Dostępny

14.50 zł

Skład

Jedna kapsułka, twarda zawiera 50 mg ketoprofenu oraz 186,10 mg laktozy jednowodnej.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 15-go roku życia: jedna kapsułka trzy razy dziennie (rano, w południe, wieczorem). Reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów: jedna kapsułka co 6 godzin.

Leczenie bólu: jedna kapsułka co 6-8 godzin. Należy go przyjmować w trakcie posiłku, popijając wodą lub mlekiem (około 100ml). W niektórych przypadkach zaleca się równoczesne stosowanie leków zobojętniających kwas solny w żołądku.

Bez konsultacji z lekarzem nie stosować dłużej niż przez 5 dni.

Wskazania

Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowanego bólu różnego pochodzenia, np. bóle mięśniowe, kostno-stawowe, ból głowy.

Przeciwwskazania

Występujące w przeszłości reakcje nadwrażliwości, tj. skurcz oskrzeli, napad astmy oskrzelowej, zapalenie błony śluzowej nosa, pokrzywka lub innego rodzaju reakcje alergiczne wywołane podaniem ketoprofenu, salicylanów (w tym kwasu acetylosalicylowego, ASA) lub innych NLPZ. U takich pacjentów notowano ciężkie, rzadko zakończone zgonem przypadki reakcji anafilaktycznych. Nadwrażliwość na którąkolwiek substancję pomocniczą leku. III trymestr ciąży. Ciężka niewydolność serca. Czynna choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy lub krwawienie z przewodu pokarmowego, owrzodzenie albo perforacja przewodu pokarmowego w wywiadzie. Skaza krwotoczna. Ciężka niewydolność nerek. Ciężka niewydolność wątroby.

Dodatkowe

Sygnatura: KETO/013/01-2018

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Krótkotrwałe, objawowe leczenie lekkiego do umiarkowanego bólu różnego pochodzenia, np. bóle mięśniowe, kostno-stawowe, ból głowy.

Kluczowy składnik

ketoprofen

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Karolina
ocena ocena ocena ocena ocena
Miewam częste migreny dlatego szukałam leku skutecznego, o szybkim działaniu. Na mnie najlepiej działa Ketonal active. Jest to lek bez recepty jednak trzeba uważać ponieważ dość silny. Cena naprawdę dobra w porównaniu z innymi lekami przeciwbólowymi. Polecam mieć go w swojej apteczce.

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.