SORTUJ WEDŁUG

WIDOK

1. Nurofen Express Forte 400mg 20 kapsułek miękkich

Nurofen Express Forte jest lekiem z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, przeciwbólowych i przeciwgorączkowych na bazie ibuprofenu o podwojonej dawce 400 mg. 

Jest ukierunkowany na ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego: 

- bóle głowy (napięciowe, migrena); 
- bóle zębów; 
- nerwobóle; 
- bóle kości i stawów; 
- bóle w infekcjach wirusowych i bakteryjnych (przeziębienia, grypa); 
- bóle menstruacyjne; 
- gorączka i stany podgorączkowe. 

Miękka forma kapsułki żelowej sprawia, że lek szybko się wchłania, a tym samym skuteczniej i szybciej działa, gdyż płynna postać jest gotowa do wchłonięcia bezpośrednio do krwiobiegu. Dostępny bez recepty i przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży, których masa ciała wskazuje więcej niż 40 kg. 

1. Nurofen Forte 40mg/ml zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym 100 ml

Nurofen Forte zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym to niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwgorączkowy i przeciwbólowy przeznaczony dla dzieci do 3 r.z. Dzięki skoncentrowanej zawartości Ibuprofenu dziecko przyjmuje mniej płynu, lecz jest on skuteczniejszy, działa szybciej (już po 15 minutach) i wystarcza na dłużej. To idealne rozwiązanie w stanach gorączki różnego pochodzenia - m.in. w infekcjach wirusowych lub w razie odczynu poszczepiennego. 

Doskonały na: 

- bóle słabe i umiarkowane występujące podczas zakażeń wirusowych (bóle gardła, głowy, mięśni); 
- bóle pourazowe, wynikłe z przeciążenia, nadwerężenia czy skręcenia (bóle mięśni, stawów i kości); 
- bóle pourazowe tkanek miękkich; 
- bóle pooperacyjne; 
- bóle zębów wyrastających (ząbkowanie) lub po zabiegach stomatologicznych; 
- stan zapalny ucha środkowego.  

W zestawie znajduje się strzykawka, która zapewnia podanie odpowiedniej dawki leku. Działanie - do 8 godzin, maksymalne stężenie preparatu we krwi występuje w ciągu 1-2 godzin po zastosowaniu, a nadmiar jest bezpiecznie wydalany z organizmu. 

1. Scholl zestaw na wrastające paznokcie 1 opakowanie

Wyjątkowy system o podwójnym działaniu, który natychmiast łagodzi dyskomfort  spowodowany wrastającymi paznokciami u stóp. Klamry nie przeszkadzają w noszeniu butów, skarpet lub rajstop.

2. Nurofen Forte 200mg/5ml zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym 50 ml - Data ważności 31-08-2017

Nurofen Forte zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym to niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwgorączkowy i przeciwbólowy przeznaczony dla dzieci do 3 r.z. Dzięki skoncentrowanej zawartości Ibuprofenu dziecko przyjmuje mniej płynu, lecz jest on skuteczniejszy, działa szybciej (już po 15 minutach) i wystarcza na dłużej. To idealne rozwiązanie w stanach gorączki różnego pochodzenia - m.in. w infekcjach wirusowych lub w razie odczynu poszczepiennego. 

Doskonały na: 

- bóle słabe i umiarkowane występujące podczas zakażeń wirusowych (bóle gardła, głowy, mięśni); 
- bóle pourazowe, wynikłe z przeciążenia, nadwerężenia czy skręcenia (bóle mięśni, stawów i kości); 
- bóle pourazowe tkanek miękkich; 
- bóle pooperacyjne; 
- bóle zębów wyrastających (ząbkowanie) lub po zabiegach stomatologicznych; 
- stan zapalny ucha środkowego.  

W zestawie znajduje się strzykawka, która zapewnia podanie odpowiedniej dawki leku. Działanie - do 8 godzin, maksymalne stężenie preparatu we krwi występuje w ciągu 1-2 godzin po zastosowaniu, a nadmiar jest bezpiecznie wydalany z organizmu. 

2. Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych

Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy na bazie ibuprofenu w maksymalnej dawce dostępnej bez recepty. 

Stosowany w przypadkach bólu rozmaitego pochodzenia, tj. 

- bóle głowy (w tym napięciowe i migreny); 
- bóle zębów i kości; 
- bóle towarzyszące infekcjom bakteryjnym i wirusowym (grypa, przeziębienie, gorączka, bóle gardła); 
- nerwobóle; 
- bóle stawów i mięśni; 
- bóle menstruacyjne. 

3. Durex Intense prezerwatywy 10 sztuk

Durex Intense o stymulującej powierzchni z prążkami i wypustkami, z żelem Desirex dla szerokiej gamy doznań, od ciepła, przez ochłodzenie, aż po delikatne dreszcze rozkoszy. O kształcie Easy-On, zakończone zbiorniczkiem dla większego komfortu i lepszego dopasowania.

3. Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane

Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy na bazie ibuprofenu w maksymalnej dawce dostępnej bez recepty. 

Stosowany w przypadkach bólu rozmaitego pochodzenia, tj. 

- bóle głowy (w tym napięciowe i migreny); 
- bóle zębów i kości; 
- bóle towarzyszące infekcjom bakteryjnym i wirusowym (grypa, przeziębienie, gorączka, bóle gardła); 
- nerwobóle; 
- bóle stawów i mięśni; 
- bóle menstruacyjne. 

4 Flex kolagen nowej generacji z witaminą C 30 saszetek

4 Flex to suplement, który zawiera łatwo przyswajalny hydrolizat kolageu naturalnego pochodzenia - Fortigel®. Kolagen jest białkiem budulcowym  macierzy chrząstki, które w postaci peptydów pomaga utrzymać zdrowe kości, wspiera wzrost i utrzymanie masy mięśniowej. W prawidłowej produkcji kolagenu pomaga witamina C.

Dla prawidłowego funkcjonowania stawów niezbędna jest właściwa dieta, odpowiednia masa ciała i systematyczny, przemyślany wysiłek fizyczny. Suplementacja stanowi pomoc w utrzymaniu dobrej kondycji stawów.

4 Flex kolagen nowej generacji z witaminą C o smaku czarnej porzeczki 30 saszetek

Każda saszetka suplementu 4 flex o smaku czarnej porzeczki zawiera 10 g naturalnego pochodzenia hydrolizatu kolagenu – Fortigel,dzięki czemu szybko się wchłania. Dodatkowa zawartość witaminy C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania chrząstki i kości.

Dbając o stawy nie należy zapominać o właściwej diecie bogatej w białko – w tym kolagen, który przyczynia się do wzrostu i sprzyja utrzymaniu masy mięśniowej oraz zdrowych kości. Witamina C i selen chronią komórki przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo witamina C wspiera prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania chrząstki i kości. Witamina D bierze udział w prawidłowym wchłanianiu wapnia oraz utrzymuje jego właściwy poziom we krwi. 

4 Flex Silver kolagen nowej generacji z witaminą D i wapniem 30 saszetek

4 Flex Silver to  aż 5 g unikalnego hydrolizatu kolagenu – Fortigel® w każdej saszetce. Fortigel® to zhydrolizowana forma cząsteczki kolagenu, która posiada optymalną wielkość, co ułatwia jej wchłanianie.Dodatkowo suplement wzbogacony został o wapń niezbędny do utrzymania zdrowych kości i mięśni oraz witaminę D, która odpowiada za wchłanianie i prawidłowy poziom wapnia we krwi. 

4 Flex Sport kolagen nowej generacji z L-karnityną 30 saszetek

4Flex SPORT to wyjątkowe połączenie L-karnityny i kolagenu naturalnego pochodzenia Fortigel, który jest zhydrolizowaną formą kolagenu o optymalnej wielkości cząstek, co ułatwia wchłanianie. Białko przyczynia się do wzrostu i pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej oraz zdrowych kości. Każda saszetka 4Flex Sport zawiera 7 g unikalnego hydrolizatu kolagenu – Fortigel®.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.