Zabawki

W kategorii zabawki znajduje się oferta różnego rodzaju zabawek dla dzieci, zarówno dla tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych. Zabawki są nierozłącznym elementem rozwoju dziecka, a obok funkcji rozrywkowej świetnie sprawdzają się w pobudzaniu dziecięcej kreatywności. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju zabawki dla dzieci w tym gumowe zabawki do kąpieli w kształcie samochodzików oraz w kształcie zwierzątek, a także inne zabawki do kąpieli, takie jak specjalne zestawy kąpielowe dla najmłodszych z samochodzikiem na kształt Batmobila, które skutecznie zachęcą naszego szkraba do nie zawsze lubianej czynności, jaką jest kąpiel. Oferujemy również piszczące książeczki, a także domową apteczką dla juniora.

SORTUJ WEDŁUG

od: do:

WIDOK

Corsair Batmobile Bubble Bath płyn do kąpieli dla dzieci 300 ml

Płyn do kąpieli w kształcie znanego transportu Batmobil.

Domowa Apteczka MultiOmega 3 Junior tran o smaku owoców tropikalnych 250 ml + Peppa Pig pojemnik śniadaniowy [ZESTAW]

Tran w pysznej konsystencji i wyjątkowym smaku owoców tropikalnych – bez posmaku oleju rybiego! Bogaty skład dla wspomagania rozwoju umysłowego i fizycznego dzieci. Można stosować już powyżej pierwszego roku życia! Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Produkt bezglutenowy.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.