Układ nerwowy

W dziale Układ nerwowy znajdują się preparaty wspomagające prawidłowe funkcjonowanie tego niezwykle skomplikowanego i ważnego dla zdrowia układu. Oferujemy zarówno bogatą ofertę środków uspakajających, takich jak np. tabletki Labofarm, Kalms czy D-Stress Booster, preparaty wspomagające pracę mózgu, a tym samym sprawność umysłową (np. Biloba EXTRA, ALAproLipon, Bodymax, Biovital Pamięć), jak i środki pomagające zwalczyć bezsenność (Benosen Melatonina). Kategoria układ nerwowy obejmuje także różnego rodzaju suplementy chroniące i regenerujące wzrok. W ofercie Wapteki dostępne są również leki OTC wspierające organizm w walce z takimi schorzeniami układu nerwowego jak neuropatia (Alfalipon Prodiab). Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z produktami oraz ich szczegółowymi opisami.

SORTUJ WEDŁUG

od: do:

WIDOK

Kalms 100 tabletek

Kalms jest ziołowym, naturalnie uspokajającym lekiem, który łagodzi napięcie, odpręża i chroni przed nawrotem stresu.

Biloba Extra 60 kapsułek

Biloba EXTRA Activlab Pharma, wspomaga krążenie mózgowe, pamięć i koncentrację

Alfazepan 30 kapsułek

Suplement diety powstał z myślą o osobach narażonych na codzienny niepokój i dolegliwości związane ze snem.

Alfazepan Forte 20 kapsułek

Suplement diety powstał z myślą o osobach narażonych na codzienny niepokój i dolegliwości związane ze snem, w sytuacjach nasilonego stresu.

Alg Pharma Magnez Gold B6 100mg 50 tabletek

Magnez Gold B6 – jest to suplement diety zawierający 100 mg magnezu w jednej tabletce. Zawarta w preparacie witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu nerwowego.

Korzystny efekt można zaobserwować już w przypadku codziennego spożywania 1 tabletki Magnez GOLD B6.

Produkt stanowi uzupełnienie codziennej diety w magnez i witaminę B6

Alg Pharma Magnez Gold Sen magnez 70mg + potas 75mg 50 tabletek

Magnez Gold Sen– jest to suplement diety zawierający 70 mg organicznej formy magnezu w postaci cytrynianu magnezu oraz 75 mg potasu w postaci chlorku potasu w jednej tabletce.

Alg Pharma NervoBalans Control 20 kapsułek

Suplement diety zawierający składniki naturalnego pochodzenia, przeznaczony dla osób narażonych na stres. Zawarte w preparacie składniki melisa, różeniec górski, rumianek ułatwiają wyciszenie organizmu, kontrolowanie napięcia nerwowego oraz wspierają utrzymanie stabilności emocjonalnej.

Allnutrition Ashwagandha + Guarana 30 kapsułek

Ashwagandha + Guarana to produkt zawierający ekstrakt z guarany standaryzowany na 10% kofeiny oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia indyjskiego(zwanego ashwagandhą).

Allnutrition Caffeine 200 Power 100 kapsułek

Kofeina jest substancją o szerokim spektrum działania. Pobudza ośrodkowy układ nerwowy oraz ośrodki wegetatywne: oddechowy, naczynioworuchowy i nerwu błędnego.

Allnutrition Mag B6 30 kapsułek

MagB6 Active to produkt, którego głównym składnikiem jest magnez w postaci cytrynianu magnezu , a także witaminy B6 w formie chlorowodorku pirydoksyny.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.