Butelki i kubki

Znaleziono produktów: 281

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Butelki i kubki

(281)

-

... 9
2 3 4 ... 9

Nieodłącznymi akcesoriami towarzyszącymi niemowlakom i małym dzieciom są butelki i kubki. Są one używane zarówno przez mamy karmiące piersią, jak i przez te, które z różnych powodów muszą stosować karmienie alternatywne. Dzisiaj dostępna na rynku oferta kubków i butelek jest olbrzymia, a wszystko po to, by zaspokoić najbardziej indywidualne wymagania.

Butelki i kubki – rodzaje

Przeglądając produkty dostępne w ofercie butelki i kubki widzimy, że obok tradycyjnych butelek do karmienia są dostępne również butelki silikonowe czy plastikowe. Jednak to nie wszystko, ponieważ rozróżniamy również butelki antykolkowe, których budowa pozwala uniknąć niezwykle bolesnych dla maluszka kolek, a także butelki z regulowanym wypływem oraz specjalne kubki do nauki samodzielnego picia. Co ciekawe, współczesne butelki wyposażone są często w specjalne smoczki, które swoim kształtem przypominają brodawki mamy, dzięki czemu proces karmienia dziecka przy pomocy butelki jest jeszcze bardziej naturalny. To kolejna kwestia wpływająca na komfort użytkowania.

Butelki i kubki to produkty, które będą towarzyszyć dziecku w czasie codziennych aktywności. Dziecko pije kilkadziesiąt razy w czasie doby, dodatkowo często nosząc butelkę ze sobą lub… rzucając na podłogę. Właśnie dlatego przy zakupie butelki powinniśmy kierować się kilkoma czynnikami. Przede wszystkim, czy butelka przetrwa upadek? Czy nie odłamie się jej żadna część, jeżeli pełna butelka czy kubek przeżyją bliskie spotkanie z podłogą? Butelki powinny pochodzić od sprawdzonego producenta, mieć wszystkie możliwe atesty i muszą być także wykonane ze specjalnych materiałów, które z pewnością nie zrobią krzywdy maluszkowi.

Ciekawą propozycją są bardzo funkcjonalne produkty Philips Avent, wśród których znajdują się butelki dla niemowląt, które charakteryzują się niezwykłą poręcznością i wygodą użytkowania dla maluchów, które na samym początku często nie potrafią jeszcze precyzyjnie chwycić butelki. Butelki Philips Avent często występują także w zestawach, a Avant to butelka coraz częściej wybierana przez rodziców i bliskich.

Starsze dzieci nie potrzebują bardzo poręcznych smoczków, gdyż naturalnie uczą się życia w oderwaniu od piersi matki. Warto zapewnić im butelkę, której cechą charakterystyczną będzie szeroka szyjka. Dobrym pomysłem będzie także wyposażenie swojego dziecka w kubek “niekapek”, czyli skonstruowany tak, by wylanie z niego płynu było utrudnione lub niemożliwe. Taki kubek będzie świetnym startem do samodzielnego picia, bez wielu obaw ze strony rodziców, którzy mogliby bać się o utrudnione połykanie swoich dzieci lub wylewanie płynów cały czas.

Butelki i kubki – akcesoria dodatkowe

Stosując butelki i kubki, nie można zapomnieć o odpowiednich akcesoriach, które pomagają utrzymać je w należytej czystości. Niezastąpione są tutaj tradycyjne szczotki do mycia butelek oraz specjalne żele myjące. Niezwykle istotne jest również to, aby butelki i kubki dla niemowlaka oraz inne akcesoria kupować tylko ze sprawdzonych źródeł. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że artykuły te zawierają wszystkie konieczne atesty i są w pełni bezpieczne dla naszych dzieci.

Zestaw startowy Philips Avent składa się z kilku części, które dla wielu rodziców będą perfekcyjnym wyposażeniem własnej wyprawki. Oprócz kilku butelek o różnych rozmiarach i miękkości smoczków (dwie butelki ze smoczkiem miękkim i dwie butelki z wyjątkowo miękkim smoczkiem - taka butelka do karmienia jest idealna dla niemowlaka, który bywa odstawiany od piersi matki, gdyż smoczek nieco imituje brodawkę, wobec czego maluch ma wrażenie, że jest karmiony naturalne i bezpośrednio piersią mamy), w zestawie oferowane są akcesoria dodatkowe: specjalny smoczek do uspokajania dla noworodków oraz poręczna szczotka do czyszczenia butelek, kubków i smoczków. Taką szczoteczkę można i warto zakupić też w oddzielnych zestawach, ponieważ przyda się do czyszczenia, na przykład, bidonów, kiedy dziecko już podrośnie.

Przydatną rzeczą może okazać się także specjalny podgrzewacz do butelek, dzięki któremu w szybki sposób można zapewnić dowolnemu płynowi idealną temperaturę do picia. Każdy rodzic wie, że dostosowanie temperatury danego płynu może być wyzwaniem, płyn może okazać się za gorący lub za zimny dla dziecka, a nawet jeśli osiągnie już daną temperaturę, szybko może wystygnąć. Dzięki poręcznemu podgrzewaczowi, w sprawny sposób można przywrócić i utrzymać pożądaną temperaturę płynu.

W naszej ofercie znajdziesz bardzo duży wybór butelek, kubków i smoczków, które mogą ułatwić naukę picia i późniejsze wykorzystywanie tej wiedzy przez dzieci w praktyce. Pamiętaj, by kierować się kilkoma zasadami, a unikniesz stresu i rozczarowania. 

Kategoria butelki i kubki to szereg różnego rodzaju butelek dla niemowlaków, w tym szklanych, silikonowych, antykolkowych czy butelek klasycznych, a także bidonów, kubków ze słomką oraz butelek do samodzielnej nauki picia. Oferowane przez nas produkty są w pełni bezpieczne dla dzieci i posiadają wszystkie niezbędne atesty. W dziale butelki i kubki znajdują się również wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak np. smoczki do butelek, szczotki do butelek, żele do mycia butelek czy wymienne uszczelki do kubków, zapobiegające wyciekaniu znajdującego się w nich płynu. Oferowane produkty posiadają różne kształty oraz kolory. Dostępne są również atrakcyjne zestawy. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą!  

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem