product-image
Ibuprom Max Sprint 400mg 20 kapsułek
13.74 zł
product-logo

Ibuprom Max Sprint 400mg 20 kapsułek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Pojemność
20szt
Postać


Dostępny

13.74 zł

Skład

1 kapsułka zawiera: substancję czynną: ibuprofen 400mg oraz substancje pomocnicze: makrogol 600, potasu wodorotlenek, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo uwodniony, woda oczyszczona.

Działanie

przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Wskazania

dolegliwości bólowe różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, gorączka.

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą, choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy, ciężka niewydolność wątroby, serca, nerek, III trymestr ciąży, dzieci poniżej 12 roku życia.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu !

Kategoria

Producent

Stosowanie

dolegliwości bólowe różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, gorączka.

Działanie

przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Kluczowy składnik

ibuprofen

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Karolina
ocena ocena ocena ocena ocena
W moim przypadku, na ból tylko ibuprofen dlatego wybór zawsze pada na Ibuprom max sprint. Mała, żelowa tabletka, łatwa do połknięcia. Wcześniej stosowałam tabletki ale Ibuprom sprint max w kapsułkach wchłania się dużo szybciej. Cena zawsze niższa niż u konkurencji. Polecam!

Radar
ocena ocena ocena ocena ocena
Polecam

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.