Irygatory do zębów - irygatory stomatologiczne do jamy ustnej

Znaleziono produktów: 7

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Irygatory do zębów - irygatory stomatologiczne do jamy ustnej

(7)

-

Piękny uśmiech to nie tylko indywidualne predyspozycje i genetyczne uwarunkowania. To przede wszystkim systematycznie przeprowadzane zabiegi i dbałość o stan naszej jamy ustnej. I choć na rynku produktów do mycia zębów jest wiele sprawdzonych i innowacyjnych produktów, to wciąż sięgamy nie wiedzieć czemu wyłącznie po klasyczną szczoteczkę do zębów. Tymczasem to irygator, jest w stanie doczyścić szczeliny pomiędzy zębami oraz doskonale usunąć bakterie.


Czym są i jak działają irygatory do zębów

Irygator to proste w obsłudze i użytkowaniu urządzenie, które dedykowane jest wszystkim osobom, dbającym o stan swojej jamy ustnej. Właściwie każda osoba, powinna go używać, by cieszyć się pięknym uśmiechem do późnej starości. Jego działanie opiera się na wytworzeniu strumienia wody o różnej intensywności, wypuszczanej pod określonym ciśnieniem. Dzięki temu, woda ma szansę skutecznie i szybko pozbyć się płytki nazębnej, a wraz z nią także bakterii, ze wszystkich przestrzeni międzyzębowych, ale także kieszonek dziąsłowych, czy miejsc charakterystycznych dla linii dziąseł. To czystość, której nie zapewni żadne inne urządzenie stomatologiczne.

Niestety, ale wbrew przekonaniom i przyzwyczajeniom, to właśnie do tych wszystkich wskazanych miejsc powyżej, szczoteczka o klasycznej budowie, nie ma szans dotrzeć. W każdej z sytuacji, w której chcemy optymalnie wyczyścić zęby sprawdzi się wyłącznie sprawny i funkcjonalny irygator.

Podstawowy podział dostępnych irygatorów, zakłada zakup dwóch typów urządzeń. Stacjonarnych, na kabel i przenośnych, czyli bezprzewodowych. Stacjonarne modele nie są tak mobilne, dlatego nie sprawdzą się u każdego, choć są również bardzo popularne. Z tej przyczyny sięga się po irygatory bezprzewodowe, łatwe do przemieszczania w dowolne miejsce.

Ich ogromną zaletą jest wszechstronne działanie niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywamy. Możemy mieć taki sprzęt zawsze przy sobie. Nieważne, czy jesteśmy w podróży, czy w domu. A co jeszcze warto wiedzieć o domowej irygacji?

Poznaj zalety stosowania irygatora w domu

Stosowanie irygatora w domu umożliwia dużo lepszą dbałość o czystość jamy ustnej, a ponadto chroni potencjalnego pacjenta przed częstymi wizytami w gabinecie stomatologicznym. Dzięki irygatorowi możemy nie tylko poprawić wygląd naszych zębów, ale także pozbyć się stanów zapalnych, czy doczyścić szczeliny w aparacie ortodontycznym. Skutecznie, szybko i tanio, biorąc pod uwagę koszt higienizacji w gabinecie stomatologicznym.

Stosowanie irygatora jest bardzo łatwe, a jego skuteczność potwierdzają wszyscy stomatolodzy. Warto mieć go zawsze pod ręką, by szybko pozbyć się resztek jedzenia, w rezultacie zahamować powstawanie bakterii.


Irygator do zębów bezprzewodowy

To najlepsza z opcji, jaką możemy wybrać w zakresie irygatorów. Te modele są wygodne, łatwe do stosowania i praktyczne. Wystarczy napełnić mały pojemnik wodą o temperaturze ok. 40 stopni Celsjusza, umieścić irygator na wysokości zębów i puścić wodę w celu doczyszczenia szczelin pomiędzy zębami.

Praca bezprzewodowego irygatora umożliwia zabranie go w każde miejsce, podróż biznesową, czy wakacje. Prawda, że brzmi interesująco?


Irygator stacjonarny z technologią ultradźwiękową

Irygator z technologią ultradźwiękową zapewnia najwyższy poziom oczyszczania jamy ustnej i niezastąpiony masaż dziąseł. To sprzęt, który nie bez przyczyny zdobywa uznanie wielu osób, którym zależy na wykonaniu profesjonalnej higieny jamy ustnej.

Taki irygator to jednak także nowoczesny i wyjątkowy design oraz precyzja wykonania. Co ważne, można w nim regulować skalą ciśnienia, a także dzięki profilowanej rękojeści wygodnie trzymać go w dłoni. Cechą charakterystyczną takich irygatorów będzie także stosunkowo duży pojemnik oraz maksymalny, jak na dostępne, poziom czyszczenia.

Co szczególnie warto podkreślić? To technologia ultradźwiękowa, która zapewnia jeszcze skuteczniejsze czyszczenie i bezpieczny masaż dziąseł. Dzięki innowacyjnym irygatorom stacjonarnym irygacja nigdy nie była tak przyjemna i dokładna!

Co ważne, końcówka irygatora stacjonarnego jest tak wykonana, że dociera praktycznie w każde miejsce. Strumień wypuszczanej wody precyzyjnie usuwa resztki pokarmu z przestrzeni międzyzębowych, dzięki temu utrzymujesz wzorcową czystość.

Czy wiesz, że systematyczne stosowanie irygatora dentystycznego zapewnia doskonały masaż dziąseł sprawiając, że te są zdecydowanie lepiej ukrwione. Dzięki temu są po prostu w lepszej kondycji.


Jaki irygator będzie najlepszy - przegląd modeli

To zależy, jakie masz indywidualne preferencje. W tej kategorii znajdziesz urządzenia różnego typu i o wszechstronnym działaniu. Jeśli potrzebujesz małego irygatora kup model bezprzewodowy. Jeśli zaś, chcesz lub poszukujesz sprzętu bardziej specjalistycznego, zadbaj o zakup irygatora stacjonarnego. Który model spełni Twoje oczekiwania?

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem