Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Irygatory

Poznaj zalety stosowania irygatora w domu

Stosowanie irygatora w domu umożliwia dużo lepszą dbałość o czystość jamy ustnej, a ponadto chroni potencjalnego pacjenta przed częstymi wizytami w gabinecie stomatologicznym. Dzięki irygatorowi możemy nie tylko poprawić wygląd naszych zębów, ale także pozbyć się stanów zapalnych, czy doczyścić szczeliny w aparacie ortodontycznym. Skutecznie, szybko i tanio, biorąc pod uwagę koszt higienizacji w gabinecie stomatologicznym.

Stosowanie irygatora jest bardzo łatwe, a jego skuteczność potwierdzają wszyscy stomatolodzy. Warto mieć go zawsze pod ręką, by szybko pozbyć się resztek jedzenia, w rezultacie zahamować powstawanie bakterii.

Irygator do zębów bezprzewodowy

To najlepsza z opcji, jaką możemy wybrać w zakresie irygatorów. Te modele są wygodne, łatwe do stosowania i praktyczne. Wystarczy napełnić mały pojemnik wodą o temperaturze ok. 40 stopni Celsjusza, umieścić irygator na wysokości zębów i puścić wodę w celu doczyszczenia szczelin pomiędzy zębami.

Praca bezprzewodowego irygatora umożliwia zabranie go w każde miejsce, podróż biznesową, czy wakacje. Prawda, że brzmi interesująco?

Irygator stacjonarny z technologią ultradźwiękową

Irygator z technologią ultradźwiękową zapewnia najwyższy poziom oczyszczania jamy ustnej i niezastąpiony masaż dziąseł. To sprzęt, który nie bez przyczyny zdobywa uznanie wielu osób, którym zależy na wykonaniu profesjonalnej higieny jamy ustnej.

Taki irygator to jednak także nowoczesny i wyjątkowy design oraz precyzja wykonania. Co ważne, można w nim regulować skalą ciśnienia, a także dzięki profilowanej rękojeści wygodnie trzymać go w dłoni. Cechą charakterystyczną takich irygatorów będzie także stosunkowo duży pojemnik oraz maksymalny, jak na dostępne, poziom czyszczenia.

Co szczególnie warto podkreślić? To technologia ultradźwiękowa, która zapewnia jeszcze skuteczniejsze czyszczenie i bezpieczny masaż dziąseł. Dzięki innowacyjnym irygatorom stacjonarnym irygacja nigdy nie była tak przyjemna i dokładna!

Co ważne, końcówka irygatora stacjonarnego jest tak wykonana, że dociera praktycznie w każde miejsce. Strumień wypuszczanej wody precyzyjnie usuwa resztki pokarmu z przestrzeni międzyzębowych, dzięki temu utrzymujesz wzorcową czystość.

Czy wiesz, że systematyczne stosowanie irygatora dentystycznego zapewnia doskonały masaż dziąseł sprawiając, że te są zdecydowanie lepiej ukrwione. Dzięki temu są po prostu w lepszej kondycji.

Jaki irygator będzie najlepszy - przegląd modeli

To zależy, jakie masz indywidualne preferencje. W tej kategorii znajdziesz urządzenia różnego typu i o wszechstronnym działaniu. Jeśli potrzebujesz małego irygatora kup model bezprzewodowy. Jeśli zaś, chcesz lub poszukujesz sprzętu bardziej specjalistycznego, zadbaj o zakup irygatora stacjonarnego. Który model spełni Twoje oczekiwania?

Poradnik

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.