Rzuć palenie

Kategoria Rzuć palenie to dział, w którym prezentujemy szeroki wybór środków wspomagających walkę z nałogiem tytoniowym. Walka z uzależnieniem od papierosów jest niezwykle trudna, ale dzięki specjalnym środkom, takim jak gumy do żucia Nicorette czy pastylki do ssania Niquitin staje się to dużo prostsze. Środki te uwalniają do organizmu określoną dawkę nikotyny, dzięki czemu okres odstawienia papierosów przebiega o wiele łagodniej. W kategorii Rzuć palenie dostępne są również wygodne w użyciu plastry nikotynowe i spraye. Dostępne są również syropy, aerozole i pastylki do ssania dla palaczy, które łagodzą podrażnienie błon śluzowych gardła i krtani wywołanych dymem papierosowym. Zapraszamy do zapoznania się z oferty preparatów wspomagających rzucanie palenie i oczywiście do podjęcia walki z tym szkodliwym nałogiem.

SORTUJ WEDŁUG

od: do:

WIDOK

Desmoxan na uzaleznienie od nikotyny 100 kapsułek

Substancję czynną leku stanowi cytyzyna, czyli alkaloid występujący m. in. w nasionach złotokapu zwyczajnego. Cytyzyna ma działanie zbliżone do nikotyny, wywierając działanie na receptory nikotynowe. Prowadzi do stopniowego wypierania z organizmu związków nikotyny i zastępuje je łącząc się z tymi samymi receptorami. Efektem jest zmniejszone zapotrzebowanie na nikotynę, a efekty głodu nikotynowego znacznie maleją. Organizm stopniowo odzwyczaja się od uzależniających związków, czemu nie towarzyszą objawy abstynencji. 

Maksymalne stężenie cytyzyny we krwi osiągane jest po godzinie od zastosowania, ale jednocześnie szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, dlatego po zakończeniu leczenia czynna substancja Desmoxanu jest bezpiecznie wraz z moczem usuwana z organizmu. 

Jedno opakowanie Desmoxanu stanowi pełną 25-dniową kurację. 

Nicorette Classic 4mg 105 gum do żucia

Nicorette to preparat w postaci gumy do żucia na bazie nikotyny uwalnianej stopniowo po to, by ograniczyć przyjmowanie jej w postaci papierosa w towarzystwie szkodliwych substancji smolistych. 

Nikotyna uwalniana podczas żucia gumy zapobiega napadom głodu nikotynowego i pozwala uporać się z nałogiem sięgania po papierosa. 

Dodatkowo Nicorette łagodzi objawy, które wynikają z odstawienia substancji czynnej (tj. zaburzenie i obniżenie nastroju, drażliwość, niecierpliwość, bezsenność, złość, frustracja, niepokój, problem z koncentracją, zmniejszenie częstości akcji serca, zwiększony apetyt i zwiększenie masy ciała). 

Nikotyna uwalniana podczas żucia gumy wchłania się przez błonę śluzową jamy ustnej. 


NiQuitin Menthol 2mg lecznicza guma do żucia 100 sztuk

Preparat NiQuitin Gumy 2 mg jest przeznaczony dla palaczy, którzy wypalają pierwszego papierosa w ciągu 30 minut od przebudzenia lub wypalających mniej niż 20 papierosów na dobę.

NiQuitin Menthol 4mg lecznicza guma do żucia 100 sztuk

Preparat NiQuitin Gumy 4 mg jest przeznaczony dla palaczy, którzy wypalają pierwszego papierosa w ciągu 30 minut od przebudzenia lub wypalających więcej niż 20 papierosów na dobę.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.