Chusteczki nawilżające dla dzieci i niemowląt

Znaleziono produktów: 52

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Chusteczki nawilżające dla dzieci i niemowląt

(52)

-

... 2
... 2

Są takie artykuły, bez których po prostu nie sposób obyć się przy małym dziecku, a chusteczki nawilżające dla niemowląt i dzieci z pewnością do nich należą. Niezbędne podczas przewijania przydają się również w dziesiątkach innych sytuacji. W Wapteka.pl znajdziesz zarówno mokre chusteczki dla noworodka, jak i nieco starszych maluchów.

Chusteczki nawilżane dla dzieci dla odpowiedniej higieny i oczyszczania

Małe dzieci potrzebują częstego przewijania, a przy zmianie pieluszki także oczyszczania ich delikatnej skóry. Nic nie sprawdza się przy tym lepiej niż nawilżane chusteczki dla niemowląt. Tak zwane wodne chusteczki świetnie oczyszczają i odświeżają skórę dziecka. Tego rodzaju kosmetyki do pielęgnacji dla dzieci są odpowiednie już od pierwszych dni ich życia. Zawierają one wyłącznie bardzo delikatne składniki, do wyboru są również chusteczki nawilżane wodą bez dodatków środków myjących czy łagodzących. Możesz wykorzystać je nie tylko przy przewijaniu, ale i do higieny rąk czy buzi dziecka, zarówno w domu jak i na spacerze, przy posiłkach, a nawet niewielkich zabrudzeniach na dziecięcych zabawkach.

Zastosowanie chusteczek nawilżanych dla niemowląt

Doświadczeni rodzice wiedzą dobrze, że chusteczki mokre dla dzieci sprawdzają się w naprawdę wielu sytuacjach. Przede wszystkim wraz z kremem na odparzenia dla dzieci bywają niezbędne podczas zmiany pieluszki, jednak na tym ich zastosowanie wcale się nie kończy. Dzięki nim możesz szybko i łatwo odświeżyć delikatną skórę dziecka i oczyścić ją właściwie z dowolnych zabrudzeń. Skorzystaj z nich między innymi wtedy, kiedy maluch ubrudzi się przy jedzeniu albo gdy na zewnątrz przez wysoką temperaturę jego delikatna skóra szybko się poci.

Mokre chusteczki dla niemowląt przeznaczone są przede wszystkim do oczyszczania delikatnej skóry malucha, ale znajdują swoje zastosowanie również przy szybkim myciu różnych akcesoriów. Ubrudzona zabawka, resztki jedzenia na ubraniu albo na stole – mokre chusteczki dla dzieci szybko sobie z tym poradzą, wystarczy tylko mieć opakowanie w zasięgu ręki.

Chusteczki nawilżane – wygodne w domu i w podróży

Takie artykuły higieniczne dla dzieci jak nawilżane chusteczki są niezbędne zarówno w domu, jak i poza nim. W warunkach domowych ułatwiają szybką i wygodną zmianę pieluszki, oczyszczenie rąk czy higienę malucha przy i po posiłku. Poza domem bywają one jeszcze bardziej potrzebne, zwłaszcza gdy trudno o dostęp do bieżącej wody. Maluch ubrudził się podczas jazdy samochodem? A może potrzebuje zmiany pieluszki w centrum handlowym albo u pediatry? Jeśli masz przy sobie nawilżane chusteczki dla niemowląt, nie musisz się niczym martwić.

Mokre chusteczki dla dzieci są pakowane w niewielkie i poręczne opakowania, które łatwo zabierzesz ze sobą czy to na zakupy, czy wizytę u lekarza, czy nawet w dalszą podróż albo na weekendowy wyjazd. Opakowanie możesz łatwo domknąć po otwarciu z pomocą plastikowego lub samoprzylepnego elementu, żeby chusteczki nie wysychały i przy każdym użyciu były odpowiednio nawilżone.

Ekologiczne i hipoalergiczne chusteczki nawilżane

Wodne chusteczki są artykułami tworzonymi dla najmłodszych dzieci, w tym noworodków, dlatego nie można zapomnieć o ich szczególnych potrzebach. Skóra niemowląt jest wyjątkowo wrażliwa i nawet chemia domowa taka jak środki do prania powinna być wybierana ostrożnie i uważnie. Z tego powodu chusteczki nasączane są jedynie bardzo delikatnymi środkami myjącymi i pielęgnującymi, a często nawet czystą wodą. Dzięki temu jest to produkt całkowicie bezpieczny już od pierwszych dni życia dziecka, hipoalergiczny i w żaden sposób niepodrażniający jego wrażliwej skóry. Co więcej, chusteczki w Wapteka.pl to również produkt ekologiczny, by podczas codziennych czynności higienicznym przy dziecku nie zawracać sobie głowy ilością produkowanych odpadów.

Najlepsze marki chusteczek nawilżanych dla dzieci

W ofercie Wapteka.pl znajdziesz chusteczki nawilżane dla noworodka i starszego dziecka od renomowanych producentów. Za dobrze znanymi markami stoi zaufanie rodziców, którzy sprawdzili i docenili jakość proponowanych produktów. Jeśli wybierzesz chusteczki dla siebie spośród propozycji dostępnych w tej kategorii, możesz mieć pewność, że będą one delikatne dla skóry dziecka, a zarazem skuteczne pod kątem usuwania zanieczyszczeń, zawsze odpowiednio nawilżone przy ponownym otwarciu. Przy małym dziecku z pewnością przyda Ci się solidny zapas mokrych chusteczek, dlatego już dziś zamów potrzebną ilość z dostawą do domu. Wiemy dobrze, jak potrzebne są to artykuły, dlatego gwarantujemy szybką wysyłkę wprost pod wskazany adres.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem