product-image
Apap 500mg 100 tabletek
30.88 zł
Apap 500mg 100 tabletek
Apap 500mg 100 tabletek
Apap 500mg 100 tabletek
Apap 500mg 100 tabletek
Apap 500mg 100 tabletek

Apap 500mg 100 tabletek

4.60

ocena ocena ocena ocena ocena

(5)


Producent
USP Zdrowie
Poleczki 35, 02-822 Warszawa
Pojemność
100szt.
Postać
Marka


Formy dostawy:

delivery img delivery img delivery img

Formy płatności:

payment img payment img payment img payment img payment img payment img

Dostępny

30.88 zł

Opis

APAP 500x100 
to znany i doceniany lek przeciwbólowy na bazie paracetamolu o dodatkowym działaniu przeciwgorączkowym. 
Paracetamol blokuje wytwarzanie bodźca bólowego i hamuje substancje uwrażliwiające receptory bólowe, dzięki czemu dolegliwość nie jest tak znacząco odczuwana. Działanie przeciwgorączkowe polega na rozszerzeniu naczyń obwodowych i wzroście przepływu krwi, co skutkuje poceniem i utratą ciepła. 
Apap 500 doskonale sprawdza się w; 
- bólach głowy (także bólach napięciowych); 
- bólach menstruacyjnych; 
- bólach zębów; 
- bólach mięśni; 
- bólach kostno-stawowych; 
- bólach gardła; 
- nerwobólach; 
- stanach podgorączkowych i gorączce podczas infekcji tj. przeziębienie lub grypa.
 
Lek może być stosowany przez dorosłych i dzieci powyżej 12 r. ż.

Skład

Paracetamol 500 mg.

Dawkowanie

Dorośli: 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek w ciągu doby); Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę. Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami. Nie należy podawać leku dzieciom poniżej 12 lat. Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby. Jeżeli ból utrzymuje się przez czas dłuższy niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni należy skonsultować się z lekarzem.

Działanie

Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin.

Wskazania

bóle głowy, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, gorączka, np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.

Kategoria

Producent

Marka

Stosowanie

bóle głowy, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, gorączka, np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.

Działanie

Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin.

Kluczowy składnik

paracetamol

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Karolina
ocena ocena ocena ocena ocena
Apap jest w naszej rodzinie od zawsze. Bezpieczny, brak skutków ubocznych, łagodny dla żołądka i co ważne szybko działa. Stosowałam również paracetamol w ciąży jednak zgodnie z tym co podaje ulotka i dla bezpieczeństwa, najmniejszą dawkę. Tabletki łatwe do połknięcia i super, że jet duże ekonomiczne opakowanie. Zawsze mam go przy sobie, polecam!

rafał
ocena ocena ocena ocena ocena
Zawsze wybieram najwieksze opakowanie, starcza na dłuzej, a do tego cena doskonała. Moim zdaniem Apap to jeden z lepszych leków przeciwbólowych przy czym dawkowanie jest w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży i dzieci powyżej 12 roku życia. Paracetamol zawarty w skład zawsze szyko trafia w ognisko bólu i go neutralizuje i juz po chwili czuję sie lepiej. Produkt godny polecenia, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł ;)

jareneuszek
ocena ocena ocena ocena ocena
super

Jolanta
ocena ocena ocena ocena ocena
Skuteczny i najmniej szkodliwy.

pisze
ocena ocena ocena ocena ocena
dobry produkt

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.