Wybielanie zębów

SORTUJ WEDŁUG

od: do:

WIDOK

Biała Perła system wybielający zęby w 10 dni

Biała Perła® SYSTEM WYBIELAJĄCY ZĘBY 10 DNI to kuracja wybielająca zęby w warunkach domowych oparta o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą. 3-fazowa formuła wybielająca zęby oparta jest o działanie sekwencyjne trzech żeli – inicjującego, aktywującego i wybielającego.


Meridol Ochrona dziąseł Delikatne wybielanie pasta do zębów 75 ml

Pasta do zębów meridol® Delikatne Wybielanie – przywraca naturalną biel zębów Zwalcza przyczynę zapalenia dziąseł i delikatnie przywraca naturalną biel zębów.

Wyjątkowe połączenie składników aktywnych: aminofluorku i fluorku cynawego zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt antybakteryjny Łagodna formuła czyszcząca usuwa przebarwienia, aby przywrócić naturalną biel zębów.

Splat UltraComplex pasta wybielająca do zębów wrażliwych 100 ml

Splat UltraComplex z rumiankiem dedykowany jest osobom, które chcą zachować naturalną biel uśmiechu a przy tym załagodzić objawy wrażliwych zębów. Zawarte w paście wapno ze skorupki jajek w połączeniu z hydroksyapatytem troszczy się o wzmocnienie szkliwa.

Splat White Plus pasta wybielająca do zębów chroniąca szkliwo 100 ml

Splat White PLus jest bezpiecznie wybielającą pastą, przeznaczoną do codziennego stosowania. Obniża nadwrażliwość zębów dzięki obecności potasu.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.