Kosmetyki dla dziecka

Wszystkie niemowlaki wymagają odpowiedniej pielęgnacji. W dziale kosmetyki dla dziecka znajdują się wszystkie konieczne środki pielęgnacyjne, które pozwolą zadbać o skórę naszego maluszka. Takie produkty jak emulsja do kąpieli, oliwka dla dzieci czy krem na odparzenia oraz krem ochronny albo zasypka dla dziecka to podstawowe środki pielęgnacyjne, które muszą znaleźć się w domu każdego bobasa. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór szamponów dla dzieci i żelów do kąpieli dla dzieci, które charakteryzują się nie tylko przyjemnymi owocowymi zapachami, ale także są w pełni bezpieczne dla nieco większych maluszków i nie szczypią oczu. Kosmetyki dla dzieci posiadają specjalny skład w pełni bezpieczny i niewywołujący podrażnienia. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.

SORTUJ WEDŁUG

od: do:

WIDOK

A-Derma Exomega żel emolient do mycia 2w1 dla niemowląt i dzieci 200 ml

Żel emolient do mycia 2w1 do ciała i włosów. Dla niemowląt i dzieci.

A-Derma Exomega żel emolient do mycia 2w1 dla niemowląt i dzieci 200 ml
NOWOŚĆ

A-Derma Exomega żel emolient do mycia 2w1 dla niemowląt i dzieci 500 ml

Żel emolient do mycia 2w1 do ciała i włosów. Dla niemowląt i dzieci.

Air-Val Angry Birds Bomb żel 2w1 pod prysznic do włosów i ciała 300 ml [5961]

2w1 żel pod prysznic i szampon do włosów w śmiesznym opakowaniu postaci z filmu Angry Birds o zapachu owocowym. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Air-Val Angry Birds Red mydło w płynie 400 ml [5968]

Mydło w płynie w śmiesznym opakowaniu postaci z filmu Angry Bird o słodkim, owocowym zapachu i objętości 400 ml. Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Air-Val Angry Birds Red żel 2w1 pod prysznic do włosów i ciała 300 ml [5962]

2w1 żel pod prysznic i szampon do włosów w śmiesznym opakowaniu 3D w formie postaci z  filmu Angry Birds o zapachu owocowym. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Air-Val Angry Birds Red żel 2w1 pod prysznic do włosów i ciała 300 ml [5963]

Angry Birds powracają w nowym filmie, a już teraz dostępny jest szampon & żel do mycia 2w1 z wizerunkiem postaci z filmu. Nuta głowy: ananas
Nuta serca: melon, arbuz

Air-Val Angry Birds Stella żel 2w1 pod prysznic do włosów i ciała 300 ml [5970]

Angry Birds powracają w nowym filmie, a już teraz dostępny jest szampon & żel do mysica 2w1 z wizerunkiem postaci z filmu.  Nuta głowy: bergamotka, pomarańcza, jabłko Nuta serca: melon, jaśmin, anyż, piwonia Nuta głowy: wanilia, bursztyn

Air-Val Angry Birds Stella żel 2w1 pod prysznic do włosów i ciała 300 ml [5980]

Żel pod prysznic  w śmiesznym opakowaniu 3D Stelli z niebieską kokardą  z filmu Angry Birds o zapachu poziomki. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Air-Val Angry Birds Stella żel 2w1 pod prysznic do włosów i ciała 300 ml [6051]

2w1 żel pod prysznic i szampon do włosów w śmiesznym opakowaniu 3D Stelli z czerwoną kokardą z filmu Angry Birds o zapachu poziomki. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Air-Val Minionki muzyczne mydło do rąk w płynie 400 ml [6249]

Zabawne i pachnące mydło do rąk dla fanów Minionków. Mydło delikatnie oczyszcza dłonie nie wysuszając ich. Wyposażone w dźwięki opakowanie zachęca dzieci do mycia rąk, pozostawiając na nich piękny zapach. Mydło ma wyczuwalne aromaty limy, cytryny, estragony, jabłka, wanilii i bursztynu.

Air-Val Minionki żel 2w1 do włosów i ciała 400 ml [6285]

Minionki 2w1 żel pod prysznic i szampon dla dzieci powyżej 3 lat. Delikatnie myjący kosmetyk, który dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dziecka. Piękny owocowy zapach i właściwości pieniące uszczęśliwią każdego maluszka.

Air-Val Świnka Peppa 2w1 żel pod prysznic i szampon 300 ml [5164]

Zabawny i pachnący żel pod prysznic dla fanów cudownej bajki Świnka Peppa.  Żel delikatnie oczyszcza ciało, nie wysuszając go. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Air-Val Świnka Peppa żel pod prysznic 200 ml [5985]

Świnka Peppa jest zabawna i słodka, ulubiona postać małych dzieci. Zabawany i pachnący żel pod prysznic w opakowaniu ulubionego bohatera o zapachu arbuza.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.