zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Producent Aflofarm
Adres

ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Pojemność 125ml
Postać Syrop
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

Lipomal syrop dla dzieci jest naturalnym lekiem, który można stosować w okresach jesienno-zimowych infekcji. Jest doskonale dobrany do potrzeb najmłodszych. Skład syropu nie jest ani zbyt silny, ani zbyt słaby, można go stosować już od pierwszego roku życia. Środek działa pomocniczo w przeziębieniach, w stanach zapalnych gardła oraz w kaszlu.

W okresie jesienno-zimowym mamy do czynienia ze zwiększoną ilością wirusów, a aktywne pociechy często je łapią z uwagi na swoją ruchliwość i ciekawość świata. Gdy dopada je infekcja, niezbędny jest lek wystarczająco łagodny dla ich młodych organizmów, ale też dostatecznie skuteczny, by szybko złagodzić uciążliwe objawy. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest syrop Lipomal, który dzięki suchemu ekstraktowi z lipy działa napotnie, co ułatwia organizmowi pozbywanie się drobnoustrojów, wirusów i bakterii.

Lipomal - Syrop na gorączkę i syrop na kaszel

Lipomal Junior może być stosowany jako syrop na przeziębienie dla dzieci. Pomaga w stanach gorączkowych, bólach gardła i kaszlu. Zawarty w nim kwiatostan lipy, to naturalny środek pobudzający gruczoły potne do wydzielanie potu. Dzięki tym właściwościom lipy, gorączka zostaje obniżona. Wyciąg z kwiatostanu lipy zawiera również śluz. To składnik czynny, który działa na śluzówkę gardła. Podczas stanu zapalnego chroni ją, koi, a także ogólnie przyspiesza jej leczenie. Stosowanie Lipomalu na noc pomaga najmłodszym spokojniej ją przespać, ograniczyć gorączkę i napady kaszlu.

Lipomal malinowy

Syrop Lipomal malinowy to smak szczególnie lubiany przez dzieci. Dzięki temu, można bez większych kłopotów podawać go, szczególnie przez dłuższy czas, jak zaleca producent.

Skład

W skład jednego opakowania syropu (125 g) wchodzi:

  • suchy ekstrakt z lipy (Tiliae inflorescentiae extractum sic cum) – 1,86 g; 6-7:1,
  • 10-30% maltoekstryna
  • ekstrahent etanol 40%.

Producentem syropu Lipomal jest Aflofarm.

Wskazania
Lipomal może być stosowany jako środek łagodnie napotny w stanie gorączki. Może być również pomocniczo podawany podczas przeziębienia, w zapalnych stanach gardła i w kaszlu.
Działanie
Syrop Lipomal dla dzieci w swoim składzie ma suchy ekstrakt z lipy. To tradycyjnie stosowany środek o działaniu łagodnie napotnym. Warto pamiętać, że skuteczność produktu jest oparta o jego dłuższe stosowanie. Potwierdzają to opinie rodziców, podających preparat swoim dzieciom.
Dawkowanie
Lipomal należy przyjmować doustnie. Dzieci od 1 roku życia do 3 lat, po konsultacji z lekarzem, zazwyczaj: 2-3 razy dziennie po 1 łyżeczce (5 ml) syropu. Dzieci powyżej 3 lat: 4-5 razy dziennie po 1 łyżeczce (5 ml) syropu. Dorośli: 3-4 razy dziennie po jednej łyżce (ok. 10 ml) syropu. Lek można stosować u dzieci od 1 roku życia, przy czym w przypadku dzieci młodszych niż 3 lata oraz w przypadku wątpliwości najlepiej przed zastosowaniem poradzić się lekarza.
Przeciwwskazania

Produktu nie powinny używać osoby nadwrażliwe na którekolwiek jego składniki. Przeciwskazania w stosowaniu dotyczą osób cierpiących na cukrzycę, nietolerancję fruktozy, a także na upośledzenie związane z wchłanianiem glukozy i galaktozy oraz niedobory sacharazy i izomaltazy. W przypadku tych problemów trzeba znaleźć inny zamiennik syropu.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Lipomal może być stosowany jako środek łagodnie napotny w stanie gorączki. Może być również pomocniczo podawany podczas przeziębienia, w zapalnych stanach gardła i w kaszlu.

Działanie

Syrop Lipomal dla dzieci w swoim składzie ma suchy ekstrakt z lipy. To tradycyjnie stosowany środek o działaniu łagodnie napotnym. Warto pamiętać, że skuteczność produktu jest oparta o jego dłuższe stosowanie. Potwierdzają to opinie rodziców, podających preparat swoim dzieciom.

Ela
Najlepszy syrop jaki dawałam córce. Jest smaczny. Polecam.

Justyna
syrop lipomal pomaga nam zawsze w okresie zimowym. lipomal syrop ma dobry smak oraz skład. zbiera dobre opinie wśród mam na forum dziecięcym. ulotka jest dobrze opisana co ułatwia dawkowanie. dobra cena syropyu też zachęca do zakupu. syrop lipomal na kaszel to też mój wybór na noc . stosowałam również lipomal w ciąży a ponieważ lipomal działanie ma szerokie, to pomagał na ogólne przeziębienie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.