Klipsy do smoczka

Znaleziono produktów: 23

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Klipsy do smoczka

(23)

-

Maluchy często upuszczają smoczki, zmuszając swoich opiekunów do ich częstego mycia czy odkażania. Zdarza się także, że je gubią, na przykład na spacerze upuszczając smoczek na chodnik w chwili nieuwagi rodzica. Właśnie temu zapobiegają klipsy do smoczka – bezpieczne zawieszki, dzięki którym smoczek, nawet upuszczony, nie upadnie na podłogę.

Klipsy do smoczka – wygodne rozwiązanie pozwalające zapobiec zgubieniu smoczka

Trudno oczekiwać od malucha, żeby faktycznie pilnował swojego smoczka. Dzieci często je gubią, a rodzice dokupują kolejne sztuki, mając nadzieję, że przypadną im one do gustu. Ich koszt nie jest zbyt duży – w przypadku popularnych marek jak smoczki Canpol cena rozpoczyna się już od kilkunastu złotych, i to za opakowanie zawierające dwie sztuki. Prawdziwy problem rozpoczyna się wtedy, gdy ulubiony smoczek został zgubiony, a maluch nie chce zaakceptować żadnego innego i trudno mu się uspokoić. Zapobiegaj takim sytuacjom. Pomoże Ci w tym zawieszka do smoczka, dzięki której dziecko cały czas będzie miało go tuż przy sobie.

Zawieszka na smoczek to rodzaj ozdobnego paska, łańcuszka czy smyczy z tak zwanym klipsem, który można łatwo i stabilnie przyczepić do ubrania dziecka. Zawieszki są dość krótkie, a kiedy smoczek wypadnie z ust malucha, zawiśnie na jego odzieży. To wygodne rozwiązanie sprawdza się właściwie w każdych okolicznościach, w tym zarówno podczas swobodnej zabawy w domu czy w ogrodzie, jak i na wyjeździe, w samochodzie albo na pieszych na spacerach.

Zawieszka na smoczek – stylowy i praktyczny sposób na utrzymanie czystości

Twoje dziecko korzysta ze smoczka? Jeśli tak, na pewno dobrze wiesz, jak często trzeba go czyścić. Maluchom zdarza się upuszczać smoczek prosto w piasek czy ziemię, przez co do gumowych elementów przykleja się cała masa zanieczyszczeń. Dla małych dzieci zagrożeniem mogą być nawet niewidoczne zanieczyszczenia – bakterie, które dostaną się na smoczek podczas kontaktu z podłogą. Zamiast wyparzać smoczki kilkanaście razy dziennie, sięgnij po smycz do smoczka z ozdobną zawieszką.

Przywieszka do smoczka jest skonstruowana w taki sposób, by zapięcie stabilnie utrzymywało go przy dziecku. Nawet maluch, który w ramach zabawy wyrzuca smoczek, może zostać powstrzymany przez te drobne akcesoria. Jest to nie tylko rozwiązanie wygodne dla rodzica, ale i całkowicie bezpieczne dla dziecka, które dzięki niemu przez cały dzień korzysta z czystego smoczka.

Przypinka do smoczka – bezpieczne mocowanie dla spokoju i wygody dziecka

Bezpieczna zawieszka do smoczka to także nieco swobody dla rodziców, którzy nie muszą pilnować, gdzie znajduje się smoczek i czy nie wymaga nagłego czyszczenia. Rodzice tych maluchów, które uspokajają się z pomocą smoczka, wiedzą dobrze, że jego nagłe poszukiwania czy mycie nie zawsze są przyjemne. Dziecko może niecierpliwie domagać się smoczka, marudzić i płakać, gdy Ty przeszukujesz całe mieszkanie, próbując go znaleźć. Oszczędź sobie tego – klipsy do smoczka możesz używać również w domu w czasie wolnym. Jeszcze lepiej sprawdzą się podczas zabawy na zewnątrz, w ogrodzie czy na placu zabaw, gdzie zgubiony smoczek może być naprawdę trudny do znalezienia. Pamiętaj o przypięciu smoczka zwłaszcza wtedy, gdy Twoje dziecko ma swoją ulubioną sztukę i nie chce jej stracić.

Smycz do smoczka – elastyczne rozwiązanie dla aktywnych maluchów

Twoje dziecko umie już samodzielnie chodzić? Skoki rozwojowe u niemowląt to niesamowite doświadczenie dla rodziców, które przynosi im nie tylko wiele satysfakcji, ale często i nowe obowiązki! Maluch, który potrafi chodzić, lada moment zacznie biegać i na całą masę sposobów ćwiczyć swoją sprawność ruchową. Przypinka do smoczka jest wręcz niezbędna dla aktywnych dzieci, które w ruchu mogą nawet nie zauważyć utraty smoczka. I tak masz wiele na głowie, gdy dziecko niepewnie biegnie przed siebie, a Ty martwisz się o jego bezpieczeństwo i stabilność kroków. Zapinka do smoczka pozwoli Ci nie myśleć przynajmniej o jednym drobiazgu, a maluch cały czas będzie miał swój smoczek przy sobie.

Warto także wiedzieć, że brelok do smoczka może być zarówno funkcjonalnym dodatkiem, jak i ciekawą ozdobą. Wiele z nich to modele dekorowane, łańcuszki w przeróżnych kolorach albo ozdobne tasiemki zakończone klipsem, często z kolorowym i przyjaznym dla najmłodszych wzorem, na przykład uroczą podobizną lubianych przez dzieci zwierząt. Model dla swojego dziecka możesz dopasować do obicia wózka, noszonych przez malucha ubrań lub wybrać ten, który po prostu najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem