SORTUJ WEDŁUG

WIDOK

1. Nurofen Express Forte 400mg 20 kapsułek miękkich

Nurofen Express Forte jest lekiem z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, przeciwbólowych i przeciwgorączkowych na bazie ibuprofenu o podwojonej dawce 400 mg. 

Jest ukierunkowany na ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego: 

- bóle głowy (napięciowe, migrena); 
- bóle zębów; 
- nerwobóle; 
- bóle kości i stawów; 
- bóle w infekcjach wirusowych i bakteryjnych (przeziębienia, grypa); 
- bóle menstruacyjne; 
- gorączka i stany podgorączkowe. 

Miękka forma kapsułki żelowej sprawia, że lek szybko się wchłania, a tym samym skuteczniej i szybciej działa, gdyż płynna postać jest gotowa do wchłonięcia bezpośrednio do krwiobiegu. Dostępny bez recepty i przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży, których masa ciała wskazuje więcej niż 40 kg. 

1. Nurofen Forte 40mg/ml zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym 100 ml

Nurofen Forte zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym to niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwgorączkowy i przeciwbólowy przeznaczony dla dzieci do 3 r.z. Dzięki skoncentrowanej zawartości Ibuprofenu dziecko przyjmuje mniej płynu, lecz jest on skuteczniejszy, działa szybciej (już po 15 minutach) i wystarcza na dłużej. To idealne rozwiązanie w stanach gorączki różnego pochodzenia - m.in. w infekcjach wirusowych lub w razie odczynu poszczepiennego. 

Doskonały na: 

- bóle słabe i umiarkowane występujące podczas zakażeń wirusowych (bóle gardła, głowy, mięśni); 
- bóle pourazowe, wynikłe z przeciążenia, nadwerężenia czy skręcenia (bóle mięśni, stawów i kości); 
- bóle pourazowe tkanek miękkich; 
- bóle pooperacyjne; 
- bóle zębów wyrastających (ząbkowanie) lub po zabiegach stomatologicznych; 
- stan zapalny ucha środkowego.  

W zestawie znajduje się strzykawka, która zapewnia podanie odpowiedniej dawki leku. Działanie - do 8 godzin, maksymalne stężenie preparatu we krwi występuje w ciągu 1-2 godzin po zastosowaniu, a nadmiar jest bezpiecznie wydalany z organizmu. 

2. Nurofen Forte 200mg/5ml zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym 50 ml - Data ważności 31-08-2017

Nurofen Forte zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym to niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwgorączkowy i przeciwbólowy przeznaczony dla dzieci do 3 r.z. Dzięki skoncentrowanej zawartości Ibuprofenu dziecko przyjmuje mniej płynu, lecz jest on skuteczniejszy, działa szybciej (już po 15 minutach) i wystarcza na dłużej. To idealne rozwiązanie w stanach gorączki różnego pochodzenia - m.in. w infekcjach wirusowych lub w razie odczynu poszczepiennego. 

Doskonały na: 

- bóle słabe i umiarkowane występujące podczas zakażeń wirusowych (bóle gardła, głowy, mięśni); 
- bóle pourazowe, wynikłe z przeciążenia, nadwerężenia czy skręcenia (bóle mięśni, stawów i kości); 
- bóle pourazowe tkanek miękkich; 
- bóle pooperacyjne; 
- bóle zębów wyrastających (ząbkowanie) lub po zabiegach stomatologicznych; 
- stan zapalny ucha środkowego.  

W zestawie znajduje się strzykawka, która zapewnia podanie odpowiedniej dawki leku. Działanie - do 8 godzin, maksymalne stężenie preparatu we krwi występuje w ciągu 1-2 godzin po zastosowaniu, a nadmiar jest bezpiecznie wydalany z organizmu. 

2. Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych

Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy na bazie ibuprofenu w maksymalnej dawce dostępnej bez recepty. 

Stosowany w przypadkach bólu rozmaitego pochodzenia, tj. 

- bóle głowy (w tym napięciowe i migreny); 
- bóle zębów i kości; 
- bóle towarzyszące infekcjom bakteryjnym i wirusowym (grypa, przeziębienie, gorączka, bóle gardła); 
- nerwobóle; 
- bóle stawów i mięśni; 
- bóle menstruacyjne. 

3. Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane

Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy na bazie ibuprofenu w maksymalnej dawce dostępnej bez recepty. 

Stosowany w przypadkach bólu rozmaitego pochodzenia, tj. 

- bóle głowy (w tym napięciowe i migreny); 
- bóle zębów i kości; 
- bóle towarzyszące infekcjom bakteryjnym i wirusowym (grypa, przeziębienie, gorączka, bóle gardła); 
- nerwobóle; 
- bóle stawów i mięśni; 
- bóle menstruacyjne. 

ACC 600 Optima HOT 10 saszetek

Lek ACC optima Hot zawiera substancję czynną acetylocysteinę. Acetylocysteina zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej i ułatwia jej odkrztuszanie.

ACC optima Hot stosuje się jako lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z zapaleniem oskrzeli związanym z przeziębieniem. 

Acerola Gripovita naturalna witamina C 60 tabletek

100% NATURALNNEJ WITAMINY C.

ACEROLA GRIPOVITA zawiera 120 mg naturalnej lewoskrętnej witaminy C, pochodzącej z owoców południowo-amerykańskiego krzewu o nazwie Malpighia glabra. Nie zawiera syntetycznej Witaminy C.

60 tabletek do ssania o smaku wiśni i aceroli.

ActivPlast Cold plaster chłodzący 1 sztuka - Data ważności 30-06-2017

ACTIVPLAST Cold to plastry chłodzące, które łagodzą bóle głowy i objawy gorączki. Udrażniają przewody nosowe dając natychmiastową ulgę w czasie trwania kataru. Pomagają w łagodzeniu objawów migreny i bólów zębów oraz zmniejszają dolegliwości występujące w trakcie grypy i przeziębienia. Są bardzo dobrym rozwiązaniem dla sportowców i osób narażonych na urazy. Plaster ACTIVPLAST Cold można utrzymywać na skórze przez 8 godzin.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.