Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 23

Producent USP Zdrowie
Adres

Poleczki 35, 02-822 Warszawa

Pojemność 48szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Ibuprom Max 400mg 48 tabletek Opis

Ibuprom Max został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat na bazie ibuprofenu (1 tabletka zawiera 400 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Dzięki wzmocnionej, podwójnej dawce leku szybko dociera do źródeł bólu i zwalcza nawet migrenę. 

Wskazany przy słabych i umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle mięśni, głowy, zębów, bóle reumatyczne, menstruacyjne, kostne i stawowe, migrena, gorączka (leczenie przeziębienia i grypy), bóle okolic lędźwiowo-krzyżowych oraz nerwobóle. 

Lek Ibuprom Max jest dostępny w aptekach bez recepty, stosować go można bezpiecznie do 3 dni zachowując minimum 4 godziny odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami. 

Ibuprom Max 400mg 48 tabletek Skład

Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg. 

Ibuprom Max 400mg 48 tabletek Wskazania

Bóle różnego pochodzenia w tym: bóle głowy, migreny, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, kości i stawów, bóle krzyża, bóle pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa.

Ibuprom Max 400mg 48 tabletek Działanie

Powstał z myślą o ludziach cierpiących na najbardziej uciążliwe bóle z którymi inne leki mogą sobie nie poradzić. Ibuprom Max zawiera  maksymalną dostępna bez recepty dawkę substancji czynnej (400 mg ibuprofenu), która koncentruje swoją siłę działania bezpośrednio na źródle bólu dając tym samym pewność, że ustąpią bóle takie jak: migrena, bóle menstruacyjne, bóle krzyża oraz bóle zębów.

Ibuprom Max 400mg 48 tabletek Dawkowanie

Ibuprom Max dawkowanie zalecane w ulotce: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka co 4 godziny, stosować po posiłkach. Maksymalna dawka dobowa wynosi 1200 mg.

Ibuprom Max 400mg 48 tabletek Przeciwwskazania

Ibuprom a karmienie piersią:  Ibuprofen przenika do mleka kobiet karmiących piersią w bardzo małej ilości i nie są znane przypadki wystąpienia działań niepożądanych u niemowląt karmionych piersią. Nie ma konieczności przerywania karmienia piersią w przypadku krótkotrwałego stosowania ibuprofenu w małych dawkach.

Nie stosować w pierwszych 6 miesiącach ciąży. Nie należy stosować leku u kobiet w III trymestrze ciąży.

Nadwrażliwość na ibuprofen i inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, czynna choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, III trymestr ciąży, okres karmienia piersią, dzieci poniżej 12 roku życia, ostrożnie stosować w niewydolności mięśnia sercowego, nerek i wątroby, astmie oskrzelowej, nadciśnieniu tętniczym, u osób leczonych lekami przeciwkrzepliwymi, moczopędnymi, nasercowymi, cyklosporyną, metrotreksatem, kwasem walproinowym, probenecidem, w chorobach zmieniających czynność płytek krwi, w hemofilii.

Ibuprom Max 400mg 48 tabletek Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Bóle różnego pochodzenia w tym: bóle głowy, migreny, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, kości i stawów, bóle krzyża, bóle pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa.

Działanie

Powstał z myślą o ludziach cierpiących na najbardziej uciążliwe bóle z którymi inne leki mogą sobie nie poradzić. Ibuprom Max zawiera  maksymalną dostępna bez recepty dawkę substancji czynnej (400 mg ibuprofenu), która koncentruje swoją siłę działania bezpośrednio na źródle bólu dając tym samym pewność, że ustąpią bóle takie jak: migrena, bóle menstruacyjne, bóle krzyża oraz bóle zębów.

Kluczowy składnik

ibuprofen

Rejestracja

lek

Basia_
Dla mnie najlepszy lek przeciwbólowy.

Basia_
Dla mnie najlepszy lek przeciwbólowy.

celina
działa

Tomasz
Opakowanie wystarcza na bardzo długo, lek skutecznie niweluje nawet bardzo duży ból.

Violetta
Ibuprom to jedyny środek, który tak szybko niweluje wszelkiego rodzaju bóle.

Wiktoria
Ulubiony przeciwbólowy mojej nastoletniej córki. Ma bardzo bolesne miesiączki i właśnie on jej pomaga, warto spróbować.

Krystyna
Duże opakowanie. Super się sprawdza. Mam ze sobą w samochodzie, bo nie jestem w stanie prowadzić nawet z lekkim bólem głowy, a on zawsze uśmierzy mój ból.

Marlena
Niezawodny środek przeciwbólowy, działa błyskawicznie.

Hubret
Jako jedyny daje rade z moim bólem głowy, który nadchodzi kiedy ma się zmienić pogoda. Zdecydowanie jestem meteopatą.

Bartłomiej
Najlepsze tabletki przeciwbólowe. Mam zawsze w aucie. Niedrogie. Duże opakowanie. dorzucam do zamówienia kolejne opakowanie.

Malwina
Moim zdaniem najlepszy lek przeciwbólowy. Na mnie działa tylko ibuprom.

Monika
Radzi sobie z moimi migrenami. Super.

Agata
Na moje migreny pomaga! Jest super!

Zygmunt
Jako zawodowemu kierowcy ból głowy ogromnie mi przeszkadza, nie mogę się skupić na drodze. Takie opakowanie zawsze mam pod ręką. Ibuprom działa na mnie bardzo dobrze.

Sebastian
Najlepsze na mój ból głowy. Polecam. Zawsze w moim aucie.

Andrzej
Nie wyobrażam sobie życia bez Ibupromu. Ból głowy dopada mnie raczej rzadko, ale kiedy dopadnie, nie działa na mnie nic innego. Polecam!

Ilona
Lubię Ibuprom. Kiedy boli mnie głowa to właśnie on najszybciej przynosi mi ulgę.

Milena
Mam zawsze w domu, ból głowy, brzucha, czy czegokolwiek, u mnie ibuprom jest niezastąpiony.

Maks
Odkąd pierwszy raz wziąłem na ból głowy ibuprom, nigdy nie kupiłem już innego preparatu przeciwbólowego.

Dominika
Świetny produkt, jako jeden z nielicznych jest w stanie pokonać mój ból głowy. Warto sobie kupić i mieć w domu na wszelki wypadek.

Sławek
Zawsze przy mnie! Na ból głowy to mój numer jeden!

Jasiek
Skuteczny lek na wiele rodzajów bólu, na moje migreny pomaga. Łatwy do połknięcia bo ma podłużny kształt i są śliskie. Działa szybko i niezawodnie, a spore opakowanie jest przystępne cenowo.

Karolina
Ibuprom max to skuteczny lek przeciwgorączkowy, przeciwzapalny i na bóle różnego pochodzenia. U mnie ibuprofen sprawdza się najlepiej. Tak jak podaje ulotka, może być bezpiecznie stosowany od 12 r.ż. Szybko działa, tabletki łatwe do połknięcia no i bardzo ekonomiczne opakowanie, które się opłaca.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.