product-image
Ibum 200mg 10 kapsułek
5.95 zł

Niedostępny

product-logo
product-logo

Ibum 200mg 10 kapsułek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Pojemność
10szt.
Postać


Niedostępny

5.95 zł

Skład
Substancja czynna: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy E 131.
Dawkowanie
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: bóle różnego pochodzenia, bolesne miesiączkowanie i gorączka: 200-400 mg (1-2 kapsułki), w razie potrzeby co 4-6 godzin. Kapsułki należy popić szklanką wody; stosować po posiłkach Leku nie należy stosować dłużej niż 10 dni w leczeniu bólu i dłużej niż 3 dni w leczeniu gorączki, bez konsultacji z lekarzem. Maksymalna dawka dobowa wynosi 1200 mg.
Wskazania
Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu: ból głowy, (w tym także migreny), ból zębów, bóle mięśniowe, kostne, stawowe, okolicy lędźwiowo-krzyżowej, pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie, bolesne miesiączkowanie. Gorączka.
Przeciwwskazania

uczulenie na składniki preparatu: ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego, wrzody żołądka/dwunastnicy, perforacja bądź krwawienie z przewodu, pokarmowego, niewydolność nerek, wątroby lub serca, skaza krwotoczna, III trymestr ciąży, nie stosować równolegle z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym inhibitorami COX-2. preparat nie jest wskazany do stosowania u dzieci poniżej 12 lat.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu: ból głowy, (w tym także migreny), ból zębów, bóle mięśniowe, kostne, stawowe, okolicy lędźwiowo-krzyżowej, pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie, bolesne miesiączkowanie. Gorączka.

Kluczowy składnik

ibuprofen

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Ewelina
ocena ocena ocena ocena ocena
Kapsułki ibum mam zawsze w torebce, są niezastapione przy wszelakich bólach czy przeziębieniu. Wiele leków przeciwbólowych podrażnia moj żołądek, a po żelowej kapsułce ibum 200 nie odczuwam żadnego dyskomfortu! Tak jak zaleca ulotka ibum można podawać dzieciom od 12 roku życia (nie należy jednak przekraczać dobowej dawki). Dla moich maluchów zawsze w apteczce mam ibum syrop, a dla mojej mamy, która ostatnio skarżyła na ból kolan kupiłam ibum żel. Polecam!

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.