Cefalgin 10 tabletek

cena
5,12 zł
Ilość:
Producent Adamed Grupa
Pojemność 10szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

250mg paracetamolu, 150mg prophyfenazonu, 50mg kofeiny.

Wskazania

bóle głowy, zębów, migrena, bóle menstruacyjne, mięśniowe, stawowe i kostne, gorączka.

Działanie

przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

Dawkowanie

doustie, 1 - 2 tabletki dziennie, 3 - 4 razy dziennie.

Przeciwwskazania

ostra porfiria wątrobowa, niedokrwistość, leukopenia, zaburzenia organiczne i czynnościowe wątroby.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

nie podawać dłużej niż 7 dni bez porozumienia z lekarzem, wzmaga działanie doustnych środków przeciwzakrzepowych pochodnych kumaryny, doustnych środków przeciwcukrzycowych, fenytoiny, preparatów sulfonamidowych - inhibitory MAO nasilają działanie preparatu.

Cefalgin 10 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Cefalgin 10 tabletek kupili także:

Acard 75mg 60 tabletek

Acard to lek zawierający kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi. Lek stosowany długotrwale w profilaktyce chorób, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych.

Zawarty w leku Acard - kwas acetylosalicylowy, zaliczany jest do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe,  hamujące agregację płytek krwi.

W małych dawkach: 75-150 mg na dobę, głównym działaniem kwasu acetylosalicylowego jest zmniejszenie zdolność płytek do agregacji i hamowanie skurczu naczyń. Aby zaobserwować działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne wymagane jest stosowanie większych dawek kwasu acetylosalicylowego w ciągu doby.


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.