zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Farmina
Adres


Pojemność 10szt.
Postać Czopki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Paracetamol Farmina czopki 250mg 10 sztuk Opis

Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. 

Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa polecany jest przez Światową Organizację Zdrowia – WHO. Podanie doodbytnicze daje pewność dopasowania właściwej dawki leku, a w przypadku wymiotów jest to najlepsza droga podania. Paracetamol Farmina działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, nie drażni żołądka, w zalecanych dawkach jest lekiem bardzo bezpiecznym. Należy stosować przy wysokiej temperaturze, przeziębieniu oraz po szczepieniach u dzieci.

Lek dostępny bez recepty.

Paracetamol Farmina czopki 250mg 10 sztuk Skład

1 czopek zawiera substancję czynną: 250 mg paracetamolu, tłuszcz stały.

Paracetamol Farmina czopki 250mg 10 sztuk Wskazania

ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.

Paracetamol Farmina czopki 250mg 10 sztuk Dawkowanie

Lek Paracetamol Farmina, 250 mg, czopki jest przeznaczony do podawania doodbytniczego. Lek należy stosować w przeliczeniu na masę ciała dziecka, przybliżony wiek dziecka został podany jako ogólna wskazówka. Jednorazowo zaleca się stosować 10 do 15 mg paracetamolu na kg masy ciała dziecka. Maksymalna dawka wynosi 60 mg paracetamolu na kg masy ciała dziecka na dobę. Od 16,6 kg do 25 kg (od około 3 do 7 lat) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny.

Paracetamol Farmina czopki 250mg 10 sztuk Przeciwwskazania

nadwrażliwość na substancję czynną lub na substancję pomocniczą (tłuszcz stały). Ciężka niewydolność nerek i (lub) wątroby.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.

Kluczowy składnik

paracetamol

Rejestracja

lek

Julka
paracetamol czopki to najskuteczniejszy lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Uważam, że preparat ten powienien być w każdej apteczce kiedy w domu są małe dzieci. W naszym przypadku paracetamol czopki dla dzieci pomogły przy ząbkowaniu!szybko i skutecznie przyniosły ulgę! Wole podawać paracetamol w czopkach dla dzieci, ponieważ wiem, że są one bezpieczne dla mojego synka. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.