product-image
Kopiryna od bólu głowy 0,4g+0,05g 12 tabletek
2.38 zł

Niedostępny

product-logo

Kopiryna od bólu głowy 0,4g+0,05g 12 tabletek

Brak ocen

Producent
Actavis
Parsippany-Troy Hills, New Jersey, Stany Zjednoczone
Pojemność
12 szt.
Postać


Niedostępny

2.38 zł

Skład

(Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum) 400mg + 50mg. Jedno opakowanie zawiera 12 tabletek.

Wskazania

Bóle o lekkim i średnim nasileniu, np. ból głowy, bóle mięśni, bóle menstruacyjne i gorączka.

Działanie

Kopiryna to lek przeciwbólowy o wysokiej skuteczności działania. Preparat zawiera dwie substancje czynne: kwas acetylosalicylowy u działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Uważa się, że kofeina wspomaga działanie kwasu acetylosalicylowego przy bólach głowy. 

Dawkowanie

Dorośli 1-2 tabletki do 3 razy na dobę. Dzieci powyżej 12 lat: 1/2-1tabletka 3 razy na dobę. Tabletki należy popijać dużą ilością wody.

Przeciwwskazania

Produktu nie należy stosować: w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na kwas acetylsalicylowy, inne salicylany, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne lub substancję pomocniczą leku;  u pacjentów z czynna chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy; w przypadku krwawienia z przewodu pokarmowego, skaza krwotoczna; u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby i nerek; u pacjentów z ciężką niewydolnością serca; ciężkie niewyrównane nadciśnienie; u pacjentów z napadami astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołanymi podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych; jednocześnie z metotreksatem w dawkach 15 mg na tydzień lub większych;  w okresie ciąży i karmienia piersią; u dzieci w wieku do 12 lat w przebiegu infekcji wirusowych ze względu na ryzyko wystąpienia zespołu Reye’a.

Dodatkowe

Nie należy stosować z: metotreksatem, pochodnymi kumaryny, heparyny, tyklopidyny, glikokortykosteroidami z wyjatkiem hydrokortyzonu, digoksyną, lekami stosowanymi w cukrzycy, kwasem walproinowym, sympatykomimetykami, tyroksyną, substancjami zbliżonymi do efedryny, z pochodnymi kwasu barbiturowego.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Bóle o lekkim i średnim nasileniu, np. ból głowy, bóle mięśni, bóle menstruacyjne i gorączka.

Działanie

Kopiryna to lek przeciwbólowy o wysokiej skuteczności działania. Preparat zawiera dwie substancje czynne: kwas acetylosalicylowy u działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Uważa się, że kofeina wspomaga działanie kwasu acetylosalicylowego przy bólach głowy. 

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.