zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul. Rzymowskiego 53, 02-697 Warszawa

Pojemność 10szt.
Postać Kapsułki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Wskazania
Uśmierzania bólu, np. bóle mięśni, bóle reumatyczne, bóle pleców, bóle głowy, bóle zębów i bóle menstruacyjne
Zwalczania objawów przeziębienia i grypy – bóle głowy i bóle gardła
Obniżania gorączki
Działanie
Kapsułki miękkie Voltaren® Express to formula leku z substancją czynną (diklofenak) rozpuszczoną w przejrzystym płynie znajdującym się wewnątrz miękkiej żelowej kapsułki. Diklofenak jest szybko uwalniany z kapsułki i wchłania się szybciej niż tabletki, docierając do miejsca bólu i zapalenia – tak, by mógł rozpocząć swoje działanie jak najszybciej.
Badania kliniczne udowodniły, że diklofenak potasu, substancja czynna leku  Voltaren® Express działa w przypadku wielu dolegliwości bólowych i zapalnych, takich jak ostry ból w dolnej części pleców. Koncentruje swoje działanie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne – w miejscu zapalenia. Pomaga zatem odzyskiwać sprawność ruchową, której potrzebujesz, by móc w pełni cieszyć się życiem.
Diklofenak ma udowodniona skuteczność i bezpieczeństwo, co potwierdziło 30 lat jego stosowania w medycynie na całym świecie. Teraz produkt Voltaren® Express dostępny jest w wygodnej formie małych, lekkich i łatwych do połknięcia kapsułek miękkich.
 
Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 14. roku życia: codzien

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Postać

Stosowanie

Uśmierzania bólu, np. bóle mięśni, bóle reumatyczne, bóle pleców, bóle głowy, bóle zębów i bóle menstruacyjne Zwalczania objawów przeziębienia i grypy – bóle głowy i bóle gardła Obniżania gorączki

Działanie

Kapsułki miękkie Voltaren® Express to formula leku z substancją czynną (diklofenak) rozpuszczoną w przejrzystym płynie znajdującym się wewnątrz miękkiej żelowej kapsułki. Diklofenak jest szybko uwalniany z kapsułki i wchłania się szybciej niż tabletki, docierając do miejsca bólu i zapalenia – tak, by mógł rozpocząć swoje działanie jak najszybciej. Badania kliniczne udowodniły, że diklofenak potasu, substancja czynna leku  Voltaren® Express działa w przypadku wielu dolegliwości bólowych i zapalnych, takich jak ostry ból w dolnej części pleców. Koncentruje swoje działanie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne – w miejscu zapalenia. Pomaga zatem odzyskiwać sprawność ruchową, której potrzebujesz, by móc w pełni cieszyć się życiem. Diklofenak ma udowodniona skuteczność i bezpieczeństwo, co potwierdziło 30 lat jego stosowania w medycynie na całym świecie. Teraz produkt Voltaren® Express dostępny jest w wygodnej formie małych, lekkich i łatwych do połknięcia kapsułek miękkich.  

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.