product-image
TRU Plus elektrostymulator przeciwbólowy 1 sztuka
255.98 zł

Niedostępny

TRU Plus elektrostymulator przeciwbólowy 1 sztuka
TRU Plus elektrostymulator przeciwbólowy 1 sztuka

TRU Plus elektrostymulator przeciwbólowy 1 sztuka

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Consonance sp. z o.o

Wojciecha Weissa 7, 31-339 Kraków

Pojemność
1szt
Postać
Cena jedn.
1 szt = 255.98 zł


Niedostępny

255.98 zł

Opis

Elektrostymulator przeciwbólowy TRU Plus to wyrób medyczny, wykorzystujący metodę przeznaskórkowej stymulacji nerwów. Produkt przeznaczony do stosowania w różnych bólach pleców.

Zawartość opakowania

Opakowanie zawiera:

  • Elektrostymulator z 3-etapowym profesjonalnym programem leczniczym o 30 poziomach natężenia
  • Elektroda, która wystarcza na ok. 20-30 użyć
  • Ładowarka z kablem USB
  • Instrukcja

Przeznaczenie produktu

Elektrostymulator przeznaczony do stosowania w różnych bólach pleców, takie jak np. lumbago, rwa kulszowa, ból związany z napięciem mięśniowym czy stanem zapalnym.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  1. Pamiętaj, by naładować urządzenie przed użyciem. Włącz, przytrzymując znak + przez 3 sekundy.
  2. Naklej urządzenie na skórę. Najlepszy efekt uzyskasz, jeśli umieścisz je odrobinę powyżej źródła bólu.
  3. Ustaw intensywność impulsów. Cała sesja potrwa 30 minut.

Stosowanie produktu

W zależności od nasilenia bólu możesz stosować TRU+ do kilku razy dziennie, jednak należy wtedy zachować przerwę między sesjami.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Częste pytania

Tru plus to wyrób medyczny, którego działanie wynika z przeznaskórkowej stymulacji nerwów. Jego przeznaczenie zainteresuje przede wszystkim osoby, które doświadczają dolegliwości bólowych pleców oraz dyskomfortu. Tru+ elektrostymulator przeciwbólowy na ból pleców ma szansę przynieść ulgę w cierpieniu, jeżeli będzie stosowany zgodnie z zaleceniami jego producenta. Zaleca się używanie go do kilku razy w ciągu dnia. Producent wyraźnie zaznacza jednak, że konieczne jest zachowanie przerwy pomiędzy poszczególnymi sesjami. Jedna sesja w żadnym razie nie może trwać dłużej niż trzydzieści minut. Warto zastosować się do tych wskazówek, jeżeli zależy nam na bezpieczeństwie. 

Elektrostymulator tru plus z powodzeniem może zostać zastosowany w przypadku bólu pleców o rozmaitej etiologii. Mogą korzystać z niego osoby zmagające się z lumbago, jak również z rwą kulszową. To powszechne dolegliwości, które coraz częściej dotykają także młodych osób. Na tym jednak wskazania do zastosowania tego wyrobu medycznego nie kończą się. TRU Plus prądy pozwala na złagodzenie bólu wynikającego z napięcia mięśniowego bądź ze stanu zapalnego. Większość osób zainteresuje się tym, jak wysoką skuteczność posiada omawiany wyrób. Jeżeli ma się jakiekolwiek wątpliwości, warto sprawdzić w internecie, jakie tru+ opinie posiada. Wówczas istnieje spore prawdopodobieństwo tego, że uda się podjąć decyzję odnośnie tego, czy ten wyrób medyczny jest wart zakupu. Producent zapewnia jednak, że skuteczność tego elektrostymulatora jest wysoka, pod warunkiem systematycznego stosowania. 

Tru plus musi być stosowany zgodnie z instrukcją. Na początku konieczne będzie naładowanie urządzenia. Później należy włączyć tru plus elektrostymulator. Można to zrobić w całkiem prosty sposób. Wystarczy bowiem przytrzymać znak + przez dosłownie trzy sekundy. Elektrostymulator przeciwbólowy trzeba później nakleić na skórę. Kolejnym krokiem będzie ustawienie właściwej intensywności impulsów. Producent zaleca, aby dla uzyskania optymalnych efektów, umieścić elektrostymulator nieco wyżej niż znajduje się źródło bólu. Potem wystarczy jedynie odczekać przez około trzydzieści minut, ponieważ dokładnie tyle powinna trwać sesja. Jeżeli ma się jakiekolwiek wątpliwości związane z tym, czy stosowanie urządzenia jest w konkretnym przypadku bezpieczne, warto skonsultować się z lekarzem. To szczególnie ważne, jeżeli ból nie ustępuje lub nawet dochodzi do jego nasilenia.

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Kinga
Tru plus to bardzo dobry elektrostymulator przeciwbólowy na ból pleców. Kompaktowość i opakowanie sprawiają, że zawsze można wykonać zabieg TENS. Sesja trwa około pół godziny, ja niekiedy w trakcie pracy Tru Plus zwiększam prądy (wiadomo: uodpornienia na słabnący bodziec). Ten Elektrostymulator przeciwbólowy sprawia, że domowa rehabilitacja jest w zasięgu pleców ???? Cena Tru+ to pewnie koszt jednej sesji w gabinecie. Aha, przyjazna ładowarka USB w zestawie ułatwia działanie poza domem. To na plus ???? Minusów jeszcze nie zauważyłem.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem