Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent USP Zdrowie
Adres

Poleczki 35, 02-822 Warszawa

Pojemność 10szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Apap Extra 500 mg + 65 mg 10 tabletek Opis

Apap Extra 10 tabl. powl. to środek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy o wzmocnionym działaniu. Zawiera paracetamol, który działa przeciwbólowo, oraz kofeinę, która wzmacnia i przyspiesza jego działanie dodatkowo pobudzając i znosząc uczucie zmęczenia. Dodatkowo kofeina zwiększa pojemność minutową serca i przepływ krwi przez naczynia wieńcowe oraz pobudza wydzielanie soku żołądkowego. 

Szczególnie polecany w przypadku bólu o różnej etiologii, tj.: 

- bóle głowy (w tym migrena), 
- bóle mięśni, 
- bóle zębów, 
- nerwobóle, 
- bóle menstruacyjne, 
- bóle kostno-stawowe, 
- bóle pooperacyjne i pourazowe. 

Pomocniczo stosowany przy łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe. 

Lek wchłania się z przewodu pokarmowego, a nadmiar jest całkowicie wydalany z moczem. 
Przenika do mleka matki, dlatego stosowanie go należy konsultować z lekarzem. 

Apap Extra 500 mg + 65 mg 10 tabletek Skład

Paracetamol 500mg + kofeina 65mg, tabletki powlekane.

Apap Extra 500 mg + 65 mg 10 tabletek Wskazania

APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy skuteczny, ale jednocześnie zachowujący wysoki profil bezpieczeństwa stosowania. APAP Extra zawiera dwie substancje czynne: paracetamol i kofeinę. APAP Extra zwalcza bóle o różnej etiologii: bóle głowy, migrenę, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe. Dodatkowo APAP Extra łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe. 

Apap Extra 500 mg + 65 mg 10 tabletek Działanie

Paracetamol to znana i bezpieczna substancja działająca przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Apap Extra 500 mg + 65 mg 10 tabletek Dawkowanie

Zazwyczaj stosowana dawka leku APAP Extra to: Dorośli: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę); Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Leku nie należy podawać dzieciom poniżej 12 lat.

Apap Extra 500 mg + 65 mg 10 tabletek Dodatkowe

Należy przestrzegać co najmniej 4-godzinnego odstępu między kolejnymi dawkami. 
Stosować powyżej 12 r. ż. 
Uwaga! Podczas stosowania leku nie należy spożywać alkoholu.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Stosowanie

APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy skuteczny, ale jednocześnie zachowujący wysoki profil bezpieczeństwa stosowania. APAP Extra zawiera dwie substancje czynne: paracetamol i kofeinę. APAP Extra zwalcza bóle o różnej etiologii: bóle głowy, migrenę, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe. Dodatkowo APAP Extra łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe. 

Działanie

Paracetamol to znana i bezpieczna substancja działająca przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Kluczowy składnik

paracetamol kofeina

Rejestracja

lek

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.