Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Emo-Farm
Adres


Pojemność 100g
Postać Żel
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Naproxen Emo Plus 100mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g Skład

Substancja czynna: Naproksen (Naproxenum) 100 mg/g. Substancje pomocnicze: chloralu wodzian, lewomentol, etanol 96%, etylu p-hydroksybenzoesan, woda oczyszczona, karbomer, sodu wodorotlenek.

Naproxen Emo Plus 100mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g Wskazania

Leczenie miejscowe: - bóle mięśniowo-stawowe, - choroba zwyrodnieniowa stawów.

Naproxen Emo Plus 100mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g Działanie

Lek stosuje się miejscowo, na skórę przeciwbólowo i przeciwzapalnie w rezultacie następuje zmniejszenie bólu i obrzęku oraz powrót sprawności ruchowej. Lek wywołuje na skórze przyjemne uczucie chłodu.

Naproxen Emo Plus 100mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g Dawkowanie

Naproxen Emo należy stosować miejscowo na skórę 4 do 5 razy na dobę w odstępach kilkugodzinnych. Dawka zależy od powierzchni objętej schorzeniem, najczęściej zaleca się  jednokrotnie użyć pasek żelu o długości około 4 cm, rozprowadzić w miejscu bólu i wmasować do całkowitego wchłonięcia. Po zastosowaniu leku należy umyć ręce, o ile leczenie ich nie dotyczy. Leku nie należy przykrywać opatrunkami takimi jak bandaże czy plastry. Dawkowanie u dzieci: Naproxen Emo nie jest stosowany u dzieci poniżej 3 lat.

Naproxen Emo Plus 100mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu, okres karmienia piersią i ciąża od 6 miesiąca, nie stosować na uszkodzoną skórę i otwarte rany.

Naproxen Emo Plus 100mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g Dodatkowe

Mogą wystąpić miejscowe raekcje skórne (nadwrażliwość, uczulenie). Przy intensywnym stosowaniu lub nadużywaniu (stosowanie na duże powierzchnie, stosowanie przewlekle lub zbyt często) może powodować objawy ogólnego działania naproksenu.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Leczenie miejscowe: - bóle mięśniowo-stawowe, - choroba zwyrodnieniowa stawów.

Działanie

Lek stosuje się miejscowo, na skórę przeciwbólowo i przeciwzapalnie w rezultacie następuje zmniejszenie bólu i obrzęku oraz powrót sprawności ruchowej. Lek wywołuje na skórze przyjemne uczucie chłodu.

Kluczowy składnik

naproksen

Rejestracja

lek

Anastazja
Testowałam wiele żeli przeciwbólowych, dużo ćwiczę i zdarzają się bolesne kontuzje. Naproxen emo kupiłam ze względu na dobre opinie jak również nie przepłacam ponieważ naproxen żel cena jest konkurencyjna. Szybko się wchłania i skutecznie uśmierza ból. Polecam, radzi sobie z bólami stawowymi i mięśniowymi.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.