product-image
Ibupar 200mg 10 tabletek
3.91 zł
product-logo

Ibupar 200mg 10 tabletek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
Adamed Grupa
ul. Mariana Adamkiewicza 6A, 05-152 Czosnów
Pojemność
10szt.
Postać


Dostępny

3.91 zł

Skład

1 tabletka zawiera: substancję czynną: ibuprofen 200mg oraz substancje pomocnicze.

Wskazania
bóle słabe do umiarkowanych różnego pochodzenia, np. bóle głowy, również migrenowe, bóle zębów, mięśni, kości i stawów, bóle pourazowe, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie, gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy i przeziębienia), bolesne miesiączkowanie.
Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na ibuprofen lub którąkolwiek z substancji pomocniczych. Czynna lub występująca w przeszłości choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy, perforacja lub krwawienie, również występujące po zastosowaniu NLPZ. Ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność serca (klasa IV wg NYHA). Istniejące lub występujące w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej, po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Trzeci trymestr ciąży. Jednoczesne przyjmowanie innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych, w tym wybiórczych inhibitorów COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych). Skaza krwotoczna.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

bóle słabe do umiarkowanych różnego pochodzenia, np. bóle głowy, również migrenowe, bóle zębów, mięśni, kości i stawów, bóle pourazowe, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie, gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy i przeziębienia), bolesne miesiączkowanie.

Kluczowy składnik

ibuprofen

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Ewelina
ocena ocena ocena ocena ocena
Gdy jestem przeziębiona często bardzo boli mnie głowa wówczas pomaga mi tylko ibupar. Lek ten jest niedrogi, a moim zdaniem tak samo skuteczny jak inne reklamowane środki przeciwbólowe. Ibupar 200 to produkt leczniczy nie tylko o działaniu przeciwbólowym ale również przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Jeśli chodzi o dawkowanie preparatu ibupar to tak jak zaleca ulotka można łykać 1-2 kapsułki w razie potrzeby co 4-6 godzin. Polecam!

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.