product-image
Naproxen Hasco 100mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g
16.98 zł
Naproxen Hasco 100mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g

Naproxen Hasco 100mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)

50g 100g
Producent
Pojemność
100g
Postać


Dostępny

16.98 zł

Skład

Naproxenum 10 g, Vehiculum ad 100,00 g.

Dawkowanie

Niewielką ilość żelu nakładać na bolące miejsca (najczęściej pasek żelu około 4 cm) 4-5 razy dziennie, najczęściej w odstępach kilkugodzinnych. Delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. 

Działanie

przeciwzapalne, przeciwbólowe.

Wskazania

bóle mięśniowe i bóle stawów, urazach i zwichnięciach.

Przeciwwskazania

Nie stosować na sączące rany i uszkodzoną skórę. Unikać kontaktu żelu z oczami i błonami śluzowymi. Nie należy stosować preparatu dłużej niż kilka tygodni (najczęściej do 4 tygodni). Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Postać

Stosowanie

bóle mięśniowe i bóle stawów, urazach i zwichnięciach.

Działanie

przeciwzapalne, przeciwbólowe.

Kluczowy składnik

naproksen

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
Anna
Naproxen żel z firmy Hasco jest bardzo pomocnym lekiem na nawracające bóle mięśniowe i urazy. Można stosować kilka razy dziennie. Cena bardzo dobra. Opinie też. Warto dokonać zakupu. Polecam!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem